ROZWÓJ OSOBISTY

Video kursy - polecamy w szczególności

Zobacz kursy - NOWOŚĆ

KURSY BHP

Szkolenia i kursy BHP - 24 h na dobę

Zobacz kursy - NOWOŚĆ

NOWINKI

Artykuły tematyczne - technologie

Zobacz artykuły - NOWOŚĆ

Software

Programy - co gdzie kupić? Propozycje

Zobacz propozycje - NOWOŚĆ

Programowanie - Video Kursy programowania

ProgramowanieNasza cywilizacja w chwili obecnej opiera się na zdobyczach techniki, głównie komputerach i oprogramowaniu, które zostało stworzone przez ludzi i dla ludzi. Cały czas się rozwijamy i chcemy ulepszać świat. Można to osiągnąć dzięki stworzeniu odpowiedniego oprogramowania lub też ulepszaniu już wytworzonego. Dział ten powstał specjalnie dla przyszłych jak i już działających Programistów, którzy są podwaliną naszej cywilizacji niemal w każdej dziedzinie naszego życia. W dziale „Programowanie” znajdziesz wiele możliwości rozwijania swoich umiejętności. Kurs programowania, nauka programowania oraz podstawy programowania to myśl przewodnia, która nam przyświeca oddając ten dział do Twojego użytkowania.

Poniżej przedstawiamy video kursy programowania : Kurs programowania w języku C, Kurs SQL bazy danych, Kurs Git - czyli system kontroli wersji, Kurs C++ , Kurs C++ Visual Studio, Kurs C++ aplikacje bazodanowe, Kurs Ruby, Kurs programowania w JAVA, Kurs iOS - tworzenie gier, Kurs Android - jak stworzyć aplikację, Kurs programowania w języku Python, Kurs Programowania w JAVA, Kurs Programowania w C++, Kurs Programowania w C#, Kurs iOS - jak stworzyć aplikację.

Dział ten odpowie Ci na następujące pytania: kurs programowania, nauka programowania, podstawy programowania, kursy programowania

Programowanie w języku C#

Programowanie C# - kurs DVD. Znakomity kurs dla tych, którzy chcą się nauczyć programowania w języku C# i tworzyć zaawansowane projekty. 

Programowanie w języku Python

 Programowanie w języku Python, czym jest Python? 

Jak stworzyć aplikację na Androida

Jak stworzyć aplikację na Androida?

Tworzenie gier w iOS

Tworzenie gier w iOS, co to jest iOS?

Programowanie w JAVA dla zielonych

Programowanie w JAVA dla zielonych i zaawansowanych.

Programowanie w języku Ruby

Programowanie w języku Ruby, czym jest Ruby? 

Programowanie w języku C++

Programowanie C++ - kurs DVD. Rewelacyjny kurs dla osób, które chcą się nauczyć programowania w języku C++ i tworzyć własne projekty. 

Tworzenie baz danych SQL

Tworzenie baz danych SQL

Programowanie w języku C

Programowanie w języku C - kurs DVD. Specjalny kurs dla osób, które chcą się nauczyć programowania, ale nie wiedzą od czego zacząć.