Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Kurs Worda - program do pisania Word

Program do pisania Word! Poznaj kurs Worda i odkryj jego tajemnice! Edytor Word to program niezbędny do tworzenia oraz edytowania dokumentów. Program znany, lubiany i nieoceniony, który jest nieodzowną częścią życia prawie każdego. Oprogramowanie dostępne w kilku wersjach wykorzystywane jest w domu jak i pracy biurowej. Oprogramowanie to jest nieodzownym elementem poza systemem operacyjnym. 

...
 

Program do pisania Word jest prawdopodobnie jednym z najlepszych i raczej niezbędny przy tworzeniu różnego rodzaju dokumentów. Edytor Word pozwala tworzyć nowe dokumenty, edytować je, zmieniać zawartość oraz dowolnie formatować. Ja osobiście określam go jako "program pokoleniowy". Już od najmłodszych lat miałem do czynienia z tym oprogramowaniem, a teraz już idzie następne pokolenie, które go wykorzystuje.

Pamiętam, że na samym początku był problem z polską czcionką. To tak na marginesie. Warto wspomnieć, że pierwotnie był on stworzony przez Richarda Brodie'ego dla komputerów PC i to z systemem DOS w roku 1983. Następne wersje powstawały w 1984 r. dla Macintosha, SCO UNIX i Windows (1989).

Dopiero po jakimś czasie, stał się częścią pakietu biurowego Microsoft Office. Od wersji 2.0 dla Windows dostępny jest w wersji polskiej. Word zawdzięcza bardzo wiele Bravo, czyli pierwszemu z edytorów tekstu, który wykorzystywał tzw. GUI. Został on stworzony przez firmę Xerox PARC. Twórca Bravo, Charles Simonyi opuścił Xerox PARC w 1981 roku i przeniósł się do Microsoftu. To tyle historii na dzisiaj. Edytor Word to niewątpliwie jedno z najpotężniejszych narzędzi do tworzenia dokumentów. Ja go używam na co dzień. Innego oprogramowania sobie nie wyobrażam.

Co my tu mamy :) KURS WORD 2010 ESENCJAKURS WORD 2007KURS WORD 2013 OD PODSTAW

Pogram do pisania Word nie jest skomplikowany, jednak osoby mające pierwszy raz styczność z nim muszą koniecznie poznać jego możliwości i funkcjonalność. Jedną z nich jest np. sprawdzanie pisowni Word. Proponowany kurs Worda zawiera wiele niezbędnych informacji min. omówienie interfejsu, omawiają zaawansowane techniki zaznaczania i edycji tekstu. Proponowane szkolenie odpowie Ci także na pytania, jak wstawiać tabele, obrazy, czy też elementy multimedialne, ważnym elementem jest także sprawdzanie pisowni Word, by uniknąć błędów. Najważniejsze jednak jest to, jak wykorzystać edytor Microsoft Word do codziennej pracy przy tworzeniu i edycji dokumentów. 

Co tak naprawdę otrzymasz?

Decydując się na zakup szkolenia:

 • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
 • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
 • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
 • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
 • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
 • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
 • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
 • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
 • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
 • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
 • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

 

Kurs Word - Przydatne tutoriale na temat Word-a.

Pomocne tagi: program do pisania word, sprawdzanie pisowni word, kurs word, kurs worda, edytor word,

Propozycje kursów:

KURS WORD 2010 ESENCJA
KURS WORD 2007
KURS WORD 2013 OD PODSTAW