Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Kurs fotografii & Kurs Adobe Photoshop nie tylko dla fotografa

Jak zrobić zdjęcie, które "poruszy duszę i ciało"? Kurs fotografii z domieszką Adobe Photoshop dla fotografa ale i nie tylko.

 

Fotografia ślubna, fotografia produktowa,fotografia cyfrowa, fotografia nocna, fotografia panoramiczna i co dalej? Obróbka zdjęć!

Fotografia cyfrowa jest wszechobecna. Z pewnością posiadasz urządzenie, które robi zdjęcia. Może to być aparat fotograficzny,smartfon, kamera z możliwością robienia zdjęć lub też inne urządzenie.

Jak wykorzystać posiadany sprzęt fotograficzny w 100 % , jak świadomie robić zdjęcia i jak zrobić zdjęcie, które "porusza duszę i ciało". Na te pytania uzyskasz odpowiedzi w zawartych kursach. Zacznij swoją przygodę z fotografią, a jeśli już znasz podstawowe zagadnienia poszerz swoją wiedzę w tym zakresie. Zdjęcia portretowe, panoramiczne, nocne, makro i wiele innych to już nie problem. Wszystko jest zawarte w profesjonalnych szkoleniach.

Polecamy kursy: KURS PHOTOSHOP DLA FOTOGRAFAKURS PHOTOSHOP KREATYWNA FOTOGRAFIA ŚLUBNAKURS CAMERA RAW DLA FOTOGRAFAFOTOGRAFIA DLA KAŻDEGOLUSTRZANKA CYFROWA KURS OBSŁUGIFOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Zrobić dobre zdjęcie to jedno, a edytować i obrobić graficznie to inna sprawa.

Fotografia, jak matematyka posiada wiele działów. Zapewne spotkałeś się z różnymi określeniami np. fotografia ślubna, fotografia produktowa, fotografia cyfrowa itp. Każda z tych dziedzin fotografii ma swoje wzorce i wytyczne. Zamieszczamy kilka propozycji, które poruszają ogólne zagadnienia fotografii w odniesieniu do kilku aspektów. Oprócz kursów fotograficznych przedstawiamy takie szkolenia, które pozwolą na edycję i obróbkę wykonanych zdjęć. Podchodzi to już po tzw. grafikę komputerową. Czyli zakładam, że jesteś fotografem i grafikiem komputerowym jednocześnie. A oto kilka słów o grafice ogólnie.

Grafika komputerowa jest niezwykłą dyscypliną artystyczną, która jest w zasięgu prawie każdego. Ogólnie grafika komputerowa to jeden z działów informatyki, który zajmuje się wykorzystaniem przyrządów elektronicznych takich jak na przykład laptop - (to jeśli chodzi o edycję lub obróbkę), bądź odpowiednie urządzenie typu aparat fotograficzny do generowania obrazów i wizualizacji prawdziwych danych.

Grafika komputerowa bazuje na specjalistycznych algorytmach i tzw. układach danych sięgając jednoczenie do odrębnych dziedzin wiedzy jak wspomniana fotografia. Aby uzyskać poprawne obrazy, zdjęcia tzw. fotorealistyczne z zastosowaniem urządzenia fotograficznego typu aparat , wypadło by znać, przynajmniej w stopniu podstawowym, zagadnienia związane z wykonywaniem dobrych zdjęć. Np. jak światło oddziałuje z obiektami, jak robić zdjęcia w nocy itp. Szkolenia, które są dostępne na tej stronie dotykają tych właśnie problemów.

Co to jest grafika komputerowa?

Grafika komputerowa stanowi pojęcie uniwersalne. Z pewnością jest to dział zastosowań komputerów obejmujący aranżowanie przy pomocy właściwego programu zdjęć, filmów, reklam. Rozróżniamy dwa podstawowe metody tworzenia grafiki komputerowej. Grafika rastrowa i grafika wektorowa.

Osoby, które stosują dobry sprzęt do tworzenia grafiki, obróbki zdjęć, czy montażu filmów nazywamy Grafikami. Jak każdy wie, na ekranie twojego monitora informacja graficzna ilustrowana jest w postaci rastra, z których zbudowany jest obserwowany obraz. W dzisiejszych czasach moc obliczeniowa pc-tów, sprzętu graficznego, fotograficznego i dostęp do fachowego oprogramowania pozwala na fachowe podejście do grafiki czy fotografii.

Co tak naprawdę otrzymasz?

Decydując się na zakup szkolenia:

 • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
 • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
 • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
 • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
 • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
 • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
 • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
 • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
 • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
 • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
 • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

 

Przydatne tutoriale na temat fotografii.

Pomocne tagi: kurs fotografii, photoshop dla fotografa, fotografia ślubna, fotografia produktowa,

Propozycje kursów: