Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Video kurs DVD - Tworzenie stron w Bootstrap & LESS

Tworzenie stron w oparciu o Bootstrap & LESS - Zobacz propozycję kursów! Zaczynając przygodę z Bootstrap & LESS poznasz niezwykłe możliwości, które oferują wspomniane procesory.

Ekspresowe tworzenie stron z Bootstrap & LESS
Ekspresowe tworzenie stron z Bootstrap & LESS

Produktywne tworzenie stron z LESS & SASS
Produktywne tworzenie stron z LESS & SASS

Kurs Bootstrap 3 - responsywne strony
Kurs Bootstrap 3 - responsywne strony

Kurs Bootstrap 4 - od podstaw
Kurs Bootstrap 4 - od podstaw

Kurs Bootstrap 4 - praktyczny projekt
Kurs Bootstrap 4 - praktyczny projekt

 

Czym jest Bootstrap?

Bootstrap to framework CSS, który rozwijany jest przez programistów Twittera. Wydawany na licencji MIT. Framework ten zawiera wiele niezwykle przydatnych narzędzi, które ułatwiają tworzenie interfejsu graficznego stron oraz aplikacji internetowych. Bootstrap bazuje głównie na gotowych rozwiązaniach HTML oraz CSS (kompilowanych z plików Less) i może być stosowany m.in. do stylizacji takich elementów jak teksty, formularze, przyciski, wykresy, nawigacje i innych komponentów, które wyświetlane sa na stronie. Framework korzysta także z języka Java Script.

Czym jest Less, czym jest Sass ?

Less czyli - Leaner CSS[5] to funkcjonalny, dynamiczny język arkuszy stylów, który został stworzony przez Alexis Selliera w odpowiedzi na język Sass. Dał on początek nowszej wersji Sass - SCSS, która zapożyczyła część jego składni. Less było początkowo oprogramowaniem open source opartym na licencji MIT, którą zmieniono później na Apache License 2.0. Pierwsza implementacja została napisana w Ruby, potem została ona zastąpiona wersją napisaną w JavaScript. Less to zagnieżdżony metajęzyk. Poprawny kod CSS jest również poprawnym kodem Less. Główną różnicą pomiędzy Less i innymi prekompilatorami CSS jest możliwość kompilacji w czasie rzeczywistym kodu przez przeglądarkę. Less może działać zarówno po stronie klienta, jak i serwera, jak również jego kod może być skompilowany wcześniej do czystego CSS.

Co tak naprawdę otrzymasz?

Decydując się na zakup szkolenia:

 • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
 • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
 • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
 • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
 • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
 • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
 • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
 • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
 • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
 • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
 • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

 

Przydatne artykuły i linki na temat Bootstrap & LESS.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Less_(j%C4%99zyk_arkuszy_styl%C3%B3w)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bootstrap_(framework)

Przydatne tutoriale na temat Bootstrap & LESS.

Pomocne tagi: Bootstrap & LESS, co to jest Bootstrap, kurs bootstrap, nauka bootstrap,

 

 

 

Nauka i kursy bootstrap to nic trudnego! Mądrość zawsze była i będzie na wagę złota. Żyjemy w erze gdzie umiejętności są niezwykle ważne. Serwis nasz zajmuje się promowaniem różnego rodzaju szkoleń z rozmaitych aspektów życia jak np. kursy bootstrap. Wszystko, co powiązane jest z programowaniem, obsługą programów zobaczysz oczywiście w naszym portalu. Kursy na DVD, szkolenia online, pomocne treści zaprezentowane w fachowych publikacjach oraz e-bookach. Tym właśnie się zajmujemy! Serdecznie zapraszamy do współpracy i wspólnego organizowania naszego serwisu.

Jeśli Masz wiedzę i pragniesz się nią podzielić prześlij nam artykuł lub informację. Chętnie opublikujemy ją na łamach naszego serwisu internetowego. Nasze kategorie zawierają miedzy innymi wiadomości tematyczne takie jak projektowanie serwisów internetowych oraz programowanie aplikacji internetowych. Na wyjątkową uwagę zasługuje temat jak założyć stronę internetową. Następną kategorią godną rekomendacji w naszym serwisie internetowym to kurs programowania oraz nauka programowania. Dla grafików też coś się znajdzie. Tu rekomendujemy kategorie obróbka video, tworzenie filmów i edycja filmów. Dla fotografów polecamy kurs fotografii i podstawy fotografii. Oprogramowanie do obróbki grafiki oraz programy graficzne to podstawa każdego grafika. Dopełnieniem oferty w naszym serwisie to e-biznes, a raczej dobry pomysł na biznes jak to woli pomysł na biznes.

Nie zapomnieliśmy o konsumentach, którzy pragną zgłębić temat w obszarze: Bootstrap & LESS, co to jest Bootstrap, kurs bootstrap, nauka bootstrap.