Poniżej przedstawiamy regulamin i zasady zamawiania produktów za pośrednictwem naszego serwisu oraz politykę prywatności. Serwis nasz działa na zasadzie umów partnerskich.

Każdy użytkownik tego serwisu znajdującego się pod adresem http://www.abc-wiedzy.pl podlega aktualnej Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie:

Jakakolwiek zmiana nie wpływa na podstawową zasadę:

Nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy teleadresowych użytkowników serwisu http://www.abc-wiedzy.pl. Dane personalne, adresy email są zabezpieczone z należytą starannością.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób.

Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię oraz adres mail (dotyczy gazetki internetowej serwisu http://www.abc-wiedzy.pl). Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły, jeśli dane te są wymagane do jej poprawnego wykonania.

Zamawiając produkt za naszym pośrednictwem wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z późniejszym zmianami.

Zamawianie produktów nie odbywa się bezpośrednio za pomocą serwisu http://www.abc-wiedzy.pl. Każdy produkt jest przekierowaniem do odpowiedniego formularza na stronie Partnera.

Newsletter

Zapisanie się na newsletter-a wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia, nick-a lub adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe. Wysyłamy e-maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Jeśli wyrazisz zgodę w przesłanym do Ciebie e-mailu, chęci otrzymywania newslettera, to wtedy i tylko wtedy Twój adres e-mail zostanie dodany do listy mailingowej serwisu http://www.abc-wiedzy.pl.

Zapisując się na newsletter-a wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z późniejszym zmianami.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości reklamowych oraz informacji na temat serwisu, zniżek i promocji z zakresu kursów, szkoleń, nowości, informacji własnych i partnerów serwisu. Wszelkie spory, mogące wyniknąć między właścicielem portalu a jego Użytkownikami będą rozpatrywane przez sąd właściwy dla właściciela portalu.

Rezygnacja z otrzymywania newslettera polega na najechaniu, w przesłanym e-mailu - znacznika (Unsubscribe), który znajduje się na samym dole każdego otrzymanego przez użytkownika e-maila.

Niezapowiedziane Wiadomości.

Uzyskane dane podczas procesu dopisania się do gazetki internetowej są niezbędne do utrzymania komunikacji między niniejszym serwisem i Użytkownikiem. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, które zdecydowały się na skorzystanie z serwisu akceptując jednocześnie naszą Politykę Prywatności. Wiadomości te są sporadyczne, odnoszące się do niniejszego serwisu, czasem ważne informacje, życzenia świąteczne, nowości serwisu itp.

Jawne Dane Osobowe.

Dane osobowe podane w tym serwisie przy okazji wpisania komentarzy, które są automatycznie tworzone i są dostępne dla wszystkich odwiedzających. Nie ma możliwości zabezpieczenia Was przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Wam nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności. Uwaga! Jest kategoryczny zakaz dodawania emaili w polu - opis w komentarzach.

Partnerzy i firmy.

Polityka Prywatności nie dotyczy tych podmiotów oraz firm, których dane kontaktowe podane są w niniejszym serwisie.

Wyłączenie Odpowiedzialności.

Serwis nasz działa na zasadzie linków partnerskich, które są przekierowaniem do odpowiednich produktów. Przechodząc na stronę Partnera zapoznaj się z jego polityką prywatności i regulaminem. Nie pobieramy odpowiedzialności za poczynania naszych Parterów. Dotyczy naszego serwisu! Nie każdy zgadza się z opiniami, opisami jak i sensem czy treścią zawartą w opisach produktów w naszym serwisie. Dlatego też nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za zawarte treści w tych opisach.

Niniejszy serwis nie bierze na siebie odpowiedzialności za treści reklam, które się tu ukazują.

Administrator serwisu Janek Opolski