Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Kurs Adobe After Effects, niezwykłe animacje i czołówki.

Kurs Adobe After Effects! Zobacz jak stworzyć niezwykłe efekty animacyjne z aplikacją After Effects. Nieprawdopodobne możliwości w zasięgu każdego, kto marzy o stworzeniu czołówki, czy prezentacji multimedialnej.

Czego nauczysz się w kursie After Effects?

Proponowane Kursy After Effects pokazują nam jak stworzyć efektowne prezentacje multimedialne czołówek reklamowych , a także prezentacje stron internetowych. Ale to nie wszystko. Zobacz jak można w prosty sposób przygotować stronę www pod animację, jak ustawić kompozycję, animować kamerę by przyciągała wzrok. Animowane, kreatywne CV - nic prostszego . Tego też nauczysz się w kursie After Effects. Poniżej propozycje. 

KURS AFTER EFFECTS - TECHNIKI PRACYKURS AFTER EFFECTS - TWORZENIE ANIMACJIKURS AFTER EFFECTS - EFEKTY 3DKURS CINEMA 4D & AE - MOTION GRAPHICSKURS AFTER EFFECTS - TWORZENIE CZOŁÓWEKKURS AFTER EFFECTS CC - OD PODSTAWKURS ADOBE AFTER EFFECTS CS5 - ESENCJAKURS ADOBE ONLOCATION CS5

Stwórz niezwykle profesjonalną czołówkę dla firmy, ze statycznych obrazów, która poruszy serca i duszę Klientów . Zobacz jak można wymodelować produkty, wyteksturować je , a następnie animować w programie After Effects. Kursy mówią nam jak wykorzystać ciekawe sztuczki , by efekt końcowy Twojego projektu był bardzo ciekawy. Kursy After Effects to przede wszystkim tworzenie profesjonalnej i niezwykłej animacji . Poruszane są tematy takie jak tworzenie animacji wyłącznie z tekstu, tworzenie przestrzennych efektów 3D, tworzenie animowanych postaci, które wykorzystasz w swoich projektach, wykorzystanie zwykłego zdjęcia i zamiana go na animację 3D, stworzenie różnego rodzajów intra w różnych technikach i wiele innych ciekawych możliwości, które wykonasz dzięki After Effects.

Co tak naprawdę otrzymasz?

Decydując się na zakup szkolenia:

 • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
 • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
 • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
 • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
 • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
 • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
 • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
 • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
 • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
 • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
 • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

 

Pamiętaj! Grafika komputerowa jest niezwykłą sferą artystyczną, która jest w zasięgu prawie każdego. Ogólnie grafika komputerowa to jeden z działów informatyki, który zajmuje się wykorzystaniem np. komputerów, laptopów, czy odpowiednich narzędzi typu kamery do wytwarzania obrazów, wizualizacji prawdziwych danych, czy animacji. Jednym z najczęściej stosowanych programów do grafiki komputerowej - głównie animacji Adobe After Effects.

Aby zgłębić arkana tego programu, zachęcam do przebycia przynajmniej jednego ze szkolenia.

Grafika komputerowa bazuje na specjalnych wzorach oraz tzw. strukturach danych cyfrowych czerpiąc jednoczenie z pozostałych obszarów wiedzy jak na przykład fotografia czy nagrywanie filmów z zużyciem modnych sprzętów cyfrowych. Na przykład żeby uzyskać odpowiednie zdjęcia fotorealistyczne z zastosowaniem przyrządu fotograficznego, należy wiedzieć jak w rzeczywistym świecie, światło oddziałuje z przedmiotami itp. Podobnie sprawa wygląda z nagrywaniem filmów za pomocą cyfrowych kamer. Ma to wpływ także na wykorzystanie animacji np. z wykorzystaniem Adobe After Effects, gdzie zasada jest bardzo podobna. Szkolenia, jakie są dostępne na tej stronie dotykają takie problemy.

Czym jest grafika komputerowa?

Grafika komputerowa stanowi pojęcie ogólne. Z pewnością jest to dział zastosowań komputerów obejmujący aranżowanie za pomocą odpowiednio dobranego oprogramowania zdjęć, grafik, animacji, a nawet pracy twórczej artystów grafików. Rozróżniamy dwa główne metody tworzenia grafiki komputerowej. Grafika rastrowa i grafika wektorowa.

Osoby, które stosują odpowiedni sprzęt do tworzenia grafiki, obróbki zdjęć, czy montażu filmów nazywamy Grafikami. Jak każdy wie, na ekranie monitora informacja graficzna przedstawiana jest w formie rastra, z których zbudowany jest obraz. W dzisiejszych czasach moc obliczeniowa pc-tów, urządzeń graficznych i dostęp do dobrego oprogramowania, urządzenia pozwala na profesjonalne zgłębienie tematu ogólnopojętej grafiki. To jeśli chodzi o ogólne pojęcie. Animacja jest niewątpliwie pochodną tematu.

Oferujemy Państwu kupno jednego z oferowanych kursów, które są zamieszczone na naszym portalu.
Polecane szkolenia zrobione są w bardzo profesjonalny sposób, a ich autorami są fachowcy w danym temacie.

Przydatne tutoriale na temat Adobe After Effects.

Pomocne tagi: Kurs Adobe After Effects, Kurs After Effects, Adobe After Effects, After Effects

Propozycje kursów:

KURS AFTER EFFECTS - TECHNIKI PRACY
KURS AFTER EFFECTS - TWORZENIE ANIMACJI
KURS AFTER EFFECTS - EFEKTY 3D
KURS CINEMA 4D & AE - MOTION GRAPHICS
KURS AFTER EFFECTS - TWORZENIE CZOŁÓWEK
KURS AFTER EFFECTS CC - OD PODSTAW
KURS ADOBE AFTER EFFECTS CS5 - ESENCJA

KURS ADOBE ONLOCATION CS5