Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Kurs Sony Vegas pro! Montaż i edycja video.

Kurs Sony Vegas Pro - Zobacz! Jak zmontować lub edytować film video dzięki Sony Vegas Pro. Znakomity kurs, który pozwoli Ci zgłębić tajniki tego oprogramowania. 

Sony Vegas Pro to kompletne rozwiązanie do tzw. nieliniowej edycji wideo, a jego najistotniejszym elementem, który wchodzi w skład pakietu jest program Vegas 12. Program Sony Vegas Pro stworzony został specjalnie do montażu i obróbki filmów video jak i produkcji audio. Zaawansowane funkcje Sony Vega Pro zostało docenione nie tylko przez profesjonalnych twórców filmowych, ale również przez wielu mniej czy bardziej zaawansowanych muzyków, którzy wykorzystują to oprogramowanie do pracy nad dźwiękiem. Oprogramowanie cechuje się przystępną ceną, posiadając niezwykłe możliwości zaawansowanych zastosowań, ukierunkowanych przy montażu filmów i obróbce dźwięku. My jednak skupimy się kursach, które dotyczą bezpośrednio Sony Vegas Pro. Zobacz KURS VEGAS PRO 11

Co tak naprawdę otrzymasz?

Decydując się na zakup szkolenia:

 • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
 • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
 • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
 • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
 • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
 • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
 • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
 • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
 • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
 • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
 • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

 

Kurs Sony Vegas Pro odpowie na wiele pytań min. na to, że oprogramowanie pozwala na przeprowadzanie wszelkich możliwych operacji na plikach video oraz audio np. wycinanie, skalowanie, łączenie i dodawanie przejść, konwertowanie, przyspieszanie, zwalnianie. Sony Vegas Pro umożliwia edycję formatów takich jak DV, AVCHD, HDV, czy SD/HD-SDI. To tylko mała część możliwości tego rewelacyjnego oprogramowania. Jeśli jesteś ciekaw wszystkich zalet Sony Vegas Pro zachęcamy do odbycia profesjonalnego kursu, który został przygotowany przez specjalistów w tej właśnie dziedzinie.

Warto wspomnieć o tym, że pakiet Vegas Pro w pełnej wersji jest wyposażony w specyficzne oprogramowanie do tworzenia płyt DVD oraz Blu-Ray. Zawiera także kodek Dolby Digital Professional Encoder. Czy to nie "piękne".

Grafika komputerowa w odniesieniu do montażu filmów jest nieprzeciętną dziedziną artystyczną, która jest w zasięgu prawie każdego. Ogólnie, grafika komputerowa to dział informatyki, który zajmuje się wykorzystaniem przyrządów elektronicznych takich jak np. notebook, lub kamera HD do wytwarzania obrazów także wizualizacji rzeczywistych danych. Połączenie w tym przypadku video z audio, daje więc niesamowite możliwości. A wszystko to dzięki profesjonalnemu szkoleniu i oprogramowaniu Sony Vegas Pro.

Przydatne tutoriale na temat Sony Vegas Pro.

Pomocne tagi: kurs sony vegas, kurs sony vegas pro, sony vegas pro, sony vegas, vegas pro

Propozycje kursów:

KURS VEGAS PRO 11