Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Pełny Katalog szkoleń

Zobacz wszystkie dostępne szkolenia

Zobacz koniecznie

Zobacz Mega promocje

Zobacz dostęp do Mega promocji

Zobacz koniecznie

Video kurs DVD - Tworzenie stron w LESS & SASS

Tworzenie stron w oparciu o LESS & SASS - Zobacz propozycję kursów! Zaczynając przygodę z LESS & SASS poznasz praktyczne możliwości, które oferują procesory CSS czyli LESS i SASS.

Czym jest Less, czym jest Sass ?

Less czyli - Leaner CSS[5] to funkcjonalny, dynamiczny język arkuszy stylów, który został stworzony przez Alexis Selliera w odpowiedzi na język Sass. Dał on początek nowszej wersji Sass - SCSS, która zapożyczyła część jego składni. Less było początkowo oprogramowaniem open source opartym na licencji MIT, którą zmieniono później na Apache License 2.0. Pierwsza implementacja została napisana w Ruby, potem została ona zastąpiona wersją napisaną w JavaScript. Less to zagnieżdżony metajęzyk. Poprawny kod CSS jest również poprawnym kodem Less. Główną różnicą pomiędzy Less i innymi prekompilatorami CSS jest możliwość kompilacji w czasie rzeczywistym kodu przez przeglądarkę. Less może działać zarówno po stronie klienta, jak i serwera, jak również jego kod może być skompilowany wcześniej do czystego CSS.

Co tak naprawdę otrzymasz?

Decydując się na zakup szkolenia:

 • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
 • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
 • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
 • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
 • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
 • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia (W przypadku opcji online).
 • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
 • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
 • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
 • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
 • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

 

Przydatne artykuły i linki na temat LESS i SASS.

Przydatne tutoriale na temat LESS i SASS

Pomocne tagi:

kurs sass, kurs less i sass, kurs less, nauka sass, nauka less.

Propozycje video kursów:

PRODUKTYWNE TWORZENIE STRON Z LESS & SASS
EKSPRESOWE TWORZENIE STRON Z BOOTSTRAP & LESS

 

"Mądrość stale była i będzie na wagę złota. Żyjemy w czasie gdzie zdolności są niezwykle ważne. Serwis nasz zajmuje się polecaniem różnego rodzaju szkoleń z wielorakich sfer życia. Wszystko, co związane jest z komputerami, tworzeniem aplikacji odkryjesz właśnie w naszym serwisie. Szkolenia na DVD, szkolenia online, wyjaśnienia przedstawione w fachowych publikacjach i e-bookach. Tym właśnie się zajmujemy! Zapraszamy do współpracy oraz wspólnego tworzenia tematycznego serwisu. Jeżeli Masz wiedzę i pragniesz się nią podzielić prześlij nam artykuł lub informację. Chętnie zamieścimy ją na łamach naszego serwisu. Nasze kategorie obejmują miedzy innymi informacje tematyczne takie jak projektowanie serwisów internetowych oraz programowanie aplikacji internetowych. Na ewętualną uwagę zasługuje temat jak założyć stronę internetową. Kolejną kategorią godną rekomendacji w naszym serwisie internetowym to kurs programowania oraz nauka programowania. Dla grafików także coś się znajdzie. W tym miejscu rekomendujemy kategorie obróbka video, tworzenie filmów i edycja filmów. Dla fotografów rekomendujemy kurs fotografii i podstawy fotografii. Oprogramowanie do obróbki grafiki oraz programy graficzne to fundament każdego grafika. Dopełnieniem oferty w naszym serwisie to e-biznes, a raczej dobry pomysł na biznes jak to woli pomysł na biznes. Nie zapomnieliśmy o kontrahentach, którzy potrzebują zgłębić temat w zakresie:  kurs sasskurs less i sasskurs less, nauka sass, nauka less. "