Vinaora Nivo Slider 3.x
KURSY DVD - NASZE NOWOŚCI
Zobacz koniecznie nowości, całkiem nowe kursy, które już są, lecz nie zostały wcześniej zamieszczone!

Programy graficzne - tworzenie grafiki - Kursy DVD

Programy graficzneDział ten jest dedykowany w szczególności grafikom, grafice, a także grafice 3D. Niemal każdy, kto ma styczność z grafiką potrafi docenić zalety różnych programów graficznych. Dostępność wysoce zaawansowanych technik graficznych, w tym także projektowanie 3d, pozwala rozwijać nasze umiejętności i zainteresowania w życiu prywatnym jak i zawodowym. W tym celu wykorzystywane są programy do obróbki grafiki - programy do tworzenia grafiki mniej lub bardziej zaawansowanej. Obecnie, specjalistyczne oprogramowanie, które pozwala nam na obróbkę i tworzenie takich grafik znajduje się praktycznie na pierwszym miejscu - programy graficzne w wielu kwestiach pomagają nam osiągnąć, to czego przysłowiowy „Kowalski nie zrobi”. Dla jednych programy do tworzenia grafiki są łatwe, dla innych trudne. Jednakże stworzenie nawet najbardziej skomplikowanej grafiki może być przyjemnością. Jest to kwestia umiejętności i poświęcenia odpowiedniego czasu, a także dobór odpowiedniego szkolenia. Proponujemy Państwu, rewelacyjne kursy i szkolenia na DVD oraz szkolenia online, które w jasny i przejrzysty sposób wyjaśnią Wam, w jaki sposób podejść do tematu, jakie programy graficzne wybrać, a następnie, w jakie kursy i szkolenia zainwestować. Możliwości jest sporo, jest w czym wybierać. Nie będziemy jednak sugerować, jakie są najlepsze programy graficzne, to zostawiamy Wam. Nowością są kursy i szkolenia, które pokazują nam programy graficzne 3d w praktyce.

Poniżej przedstawiamy Video kursy: Kurs InDesign CC, Kurs CorelDRAW, Kurs InDesign dla zaawansowanych, Kurs CorelDRAW X5, Kurs Adobe Illustrator CS5, Kurs Adobe InDesign CS5, Kurs CorelDRAW X4, Kurs CorelDRAW o projektach, Kurs CorelDRAW jak zrobić materiały reklamowe, Kurs CorelDRAW 12, Kurs Adobe Illustrator CS4, Kurs Adobe Fireworks CS5, Kurs Adobe Bridge CS5.

Dział ten odpowie Ci na następujące pytania: programy do obróbki grafiki, programy graficzne, programy do tworzenia grafiki, najlepsze programy graficzne, programy graficzne 3d.

Kurs Adobe Bridge

Adobe Bridge - wersje, możliwości, projekty i proste porady. 

Kurs Adobe Fireworks

Adobe Fireworks - wersje, możliwości, projekty i niezbędne porady.

Kurs Adobe Illustrator

Adobe Illustrator - wersje, możliwości, projekty i poradniki. Poznaj profesjonalny kurs . 

Kurs CorelDRAW

CorelDRAW - wersje, możliwości, projekty i wybrane porady.

Kurs Adobe InDesign

Adobe InDesign - wersje, możliwości, projekty i poradniki. Zobacz profesjonalny Videokurs.