Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Kurs Adobe Photoshop CS5, CS6 - dla grafików i nie tylko.

Kurs Adobe Photoshop - aż 6 różnego rodzaju kursów i możliwości Photoshopa, które mówią nam praktycznie wszytko o jego możliwościach. Specjalne wydania dla grafików, fotografów i osób zajmujących się obróbką, tworzeniem zdjęć w 2d i 3d. Polecam w szczególności. 

Wiele użytkowników i grafików nie zdaje sobie sprawy, jaki potencjał zawarty jest w Photoshopie. Przykładem są tu zaawansowane narzędzia do grafiki 2D, 3D oraz animacji. Można tworzyć różne realistyczne wizualizacje w stopniu niezwykle zaawansowanym jak również animacje, które przyciągają wzrok. Na uwagę zasługują efekty  3D, które można wykorzystać w filmach. Można też łączyć technikę 3D z tradycyjnymi technikami pracy. Wiedza i umiejętności są tu nadzwyczaj ważne, dlatego w proponowanych kursach i szkoleniach poznasz wiele technik, które wykorzystasz w codziennej pracy, jako grafik komputerowy. Fotorealistyczne wizualizacje produktów, animacje 3D, animacje 2D, a nawet jak zrobić obiekty 2,5 D nie wspominając o malowaniu, renderowaniu, oświetleniu, tworzeniu animacji poklatkowych, to wszystko możesz uzyskać dzięki oprogramowaniu Photoshop. 

By zgłębić sekrety Photoshopa zachęcam do nabycia jednego z kursów: KURS PHOTOSHOP - 3D I ANIMACJA, KURS PHOTOSHOP - KREATYWNE TECHNIKI PRACY, KURS ADOBE PHOTOSHOP - ZAAWANSOWANY, KURS PHOTOSHOP CS6 ESENCJA, KURS ADOBE PHOTOSHOP CS5 - ESENCJA, FOTOMONTAŻ W PHOTOSHOPIE.

Grafika komputerowa jest niebanalną dyscypliną artystyczną, która jest w zasięgu prawie że każdego. Generalnie grafika komputerowa to jeden z popularnych działów informatyki, jaki zajmuje się wykorzystaniem urządzeń elektronicznych takich jak na przykład laptop, lub odpowiednie narzędzie typu kamera do wytwarzania obrazów oraz wizualizacji rzeczywistych danych. Najpopularniejszym programem do grafiki komputerowej, animacji 2D, 3D jest Photoshop.

Grafika komputerowa opiera się na specjalnych algorytmach oraz tzw. systemach danych czerpiąc jednoczenie z innych sfer wiedzy jak np. ogólna fotografia lub nagrywanie filmów z wykorzystaniem aparatów cyfrowych. Na przykład, żeby uzyskać poprawne obrazy fotorealistyczne z zastosowaniem instrumentu fotograficznego, wypada wiedzieć jak w rzeczywistym świecie, światło oddziałuje z "materią" itp. Jednakowo sprawa wygląda z nagrywaniem filmów za pomocą cyfrowych kamer. Szkolenia, jakie są dostępne w tym serwisie dotykają takich zagadnień.

Co tak naprawdę otrzymasz?

Decydując się na zakup szkolenia:

 • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
 • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
 • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
 • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
 • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
 • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
 • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
 • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
 • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
 • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
 • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

 

Co muszę wiedzieć o grafice komputerowej?

Grafika komputerowa stanowi pojęcie uniwersalne. Z pewnością jest to dział zastosowań komputerów, który obejmuje tworzenie za pomocą odpowiednio dobranego oprogramowania zdjęć, grafik, a nawet pracy twórczej artystów grafików i filmowców. Tu mam na myśli Photoshopa. Rozróżniamy dwa fundamentalne metody przygotowania grafiki komputerowej. Grafika rastrowa i grafika wektorowa.

Osoby, które wykorzystują właściwy sprzęt do przygotowywania grafiki, obróbki zdjęć, czy też obróbki filmów nazywamy Grafikami. Jak każdy wie, na ekranie monitora informacja graficzna prezentowana jest w postaci rastra, z których wykonany jest widziany obraz. W dzisiejszych czasach moc obliczeniowa komputerów, urządzeń graficznych i dostęp do dobrego oprogramowania, jak wspomniany Photoshop, pozwala na fachowe zgłębienie tematu ogólnopojętej grafiki w stopniu podstawowym i zaawansowanym.

Proponujemy Ci kupno jednego z oferowanych kursów, które są zamieszczone na naszej witrynie. Polecane kursy i szkolenia przygotowane są w niezwykle profesjonalny sposób, a ich autorami są osoby, które są ekspertami w danym temacie.

Przydatne tutoriale na temat ADOBE PHOTOSHOP.

Pomocne tagi: kurs adobe photoshop cs5, kurs adobe photoshop cs6, kurs adobe photoshop, adobe photoshop szkolenie

Propozycje kursów:

KURS PHOTOSHOP - 3D I ANIMACJA
KURS PHOTOSHOP - KREATYWNE TECHNIKI PRACY
KURS ADOBE PHOTOSHOP - ZAAWANSOWANY
KURS PHOTOSHOP CS6 ESENCJA
KURS ADOBE PHOTOSHOP CS5 - ESENCJA
FOTOMONTAŻ W PHOTOSHOPIE