Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Kurs Adobe InDesign - materiały reklamowe i poligraficzne.

Kurs Adobe InDesign! Poznaj możliwości programu, dzięki któremu projekty reklamowe ujrzą światło dzienne. Ulotki, plakaty, katalogi produktów i wiele innych możliwości graficznych w Twoim zasięgu. 

 

Kurs Adobe InDesign to nie tylko projektowanie graficzne w samym InDesign, ale przy wsparciu PhotoShpa, czy też Ilustratora, uzyskanie profesjonalnych efektów podczas tworzenia ulotek , czy katalogów. Wizualizacje takie przejdą najśmielsze oczekiwania, a sam projekt przyciągnie oko odbiorcy. Dowiesz się jak stworzyć profesjonalny plakat, ulotkę, wizytówkę, katalog produktowy, czy też inny materiał reklamowy wykorzystując niezbędne narzędzia zawarte w Adobe InDesign, począwszy od wykorzystania stron wzorcowych, marginesów, linii pomocniczych jak i warstw, kończąc na stylach, próbkach kolorów, układach, obiektach, komórkach i tabelach. Czyli wszytko, co jest potrzebne do profesjonalnego tworzenia materiałów reklamowych. Kursy przemyślane, wprowadzają początkujących jak i utrwalają wiedzę tym, którzy juz mieli styczność z Adobe InDesign. Proponujemy kilka kursów w zależności od stopnia zaawansowania, jednakże każdy z nich może być pomocny dla użytkowników zaczynających przygodę z InDesign jak i tych, którzy mają już jakieś pojęcie o tym oprogramowaniu.

Korzystając z InDesign stajesz się grafikiem, a grafika komputerowa jest niebanalną sferą artystyczną, która jest w zasięgu prawie każdego. Generalnie grafika komputerowa to jeden z działów informatyki, jaki zajmuje się wykorzystaniem instrumentów elektronicznych takich jak na przykład pecet, czy odpowiednie narzędzie typu kamera do wytwarzania obrazów także wizualizacji realnych danych. Jednym z lepszy oprogramowań do tworzenia materiałów reklamowych jest dobrze znany i proponowany przez nas program Adobe InDesign.

Żeby zgłębić sekrety tego rewelacyjnego programu, zachęcam do odbycia co najmniej jednego z kursów: KURS INDESIGN CC - OD PODSTAW, KURS ADOBE INDESIGN CS5 - ESENCJA, KURS INDESIGN ZAAWANSOWANY.

Grafika komputerowa bazuje na specjalnych modelach oraz tzw. systemach danych cyfrowych czerpiąc jednoczenie z innych zakresów wiedzy jak np. ogólna fotografia czy filmowanie z zużyciem legendarnych narzędzi cyfrowych. Przykładowo by otrzymać porządne obrazy fotorealistyczne z zastosowaniem odpowiedniego przyrządu fotograficznego, wypada znać jak w realnym świecie, światło oddziałuje z przedmiotami itp. Jednakowo sprawa wygląda z nagrywaniem filmów za pomocą cyfrowych kamer i aparatów. Warto to wiedzieć i wykorzystać w InDesign tworząc niezły materiał reklamowy, który będzie potem drukowany. Szkolenia, jakie są dostępne tu oraz w innych działach poruszają te właśnie zagadnienia.

Co tak naprawdę otrzymasz?

Decydując się na zakup szkolenia:

 • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
 • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
 • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
 • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
 • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
 • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
 • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
 • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
 • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
 • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
 • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

 

Co muszę wiedzieć o grafice komputerowej?

Grafika komputerowa jest pojęciem ogólnym. Z pewnością jest to dział zastosowań komputerów, który obejmuje aranżowanie za pomocą odpowiedniego oprogramowania rysunków, grafik, a nawet pracy twórczej artystów grafików i filmowców. Wyróżniamy dwa bazowe metody przygotowywania grafiki komputerowej. Grafika rastrowa i grafika wektorowa.
Osoby, które stosują odpowiedni sprzęt do aranżowania grafiki, obróbki zdjęć, czy edycji filmów nazywamy Grafikami. Jak każdy wie, na ekranie monitora informacja graficzna ilustrowana jest w postaci rastra, z których skonstruowany jest widziany obraz. Obecnie moc obliczeniowa komputerów, urządzeń graficznych i dostęp do fachowego oprogramowania, wyposażenia pozwala na profesjonalne zgłębienie ogólnopojętej grafiki.

Proponujemy Ci zakup jednego z oferowanych kursów, które są zamieszczone na naszej witrynie.

Polecane kursy zrobione są w niezmiernie profesjonalny sposób, a ich twórcami są osoby, które są fachowcami w danym temacie.

Przydatne tutoriale na temat Adobe InDesign.

Pomocne tagi: kurs adobe indesign, adobe indesign, adobe indesign tutorial, szkolenie adobe indesign,

Propozycje kursów:

KURS INDESIGN CC - OD PODSTAW
KURS ADOBE INDESIGN CS5 - ESENCJA
KURS INDESIGN ZAAWANSOWANY