Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Pełny Katalog szkoleń

Zobacz wszystkie dostępne szkolenia

Zobacz koniecznie

Zobacz Mega promocje

Zobacz dostęp do Mega promocji

Zobacz koniecznie

Video Kursy i szkolenia DVD - OFFICE Kursy

OFFICE KursyWiedza i umiejętności są i zawsze będą kluczem do sukcesu. Przedstawiamy praktyczne kursy i szkolenia DVD w prostej i czytelnej formie, dostępnej dla każdego, kto pragnie zgłębić wiedzę w zakresie pakietu biurowego "Ms Office kurs" w wersjach 2003, 2007, 2010 i 2013. Kursy i szkolenia te są niezwykle przydatne w pracy biurowej, jak i w życiu prywatnym. Dział ten jest skierowany głównie dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub same dla siebie chcą się nauczyć Czegoś nowego, a na stacjonarne kursy i szkolenia nie mają czasu. Dzięki naszym kursom nauczycie się pakietu Office od podstaw oraz będziecie w stanie wykorzystywać w pełni jego możliwości. W dzisiejszych czasach umiejętność obsługi komputera oraz stworzenia i edycji różnych dokumentów jest podstawą. Wstydem jest się przyznać, że się tego nie zna. Większość pracodawców wymaga takiej wiedzy od swoich podwładnych. Word i Excel są wykorzystywane praktycznie we wszystkich pracach biurowych. W wielu firmach wymagane jest także tworzenie prezentacji w Power Poincie, czy baz danych a Accessie. Nie trzeba chyba nawet wspominać o konieczności obsługiwania skrzynki pocztowej, czego możemy się nauczyć z pomocą kursu Outlook. Obsługa tych wszystkich programów przyda nam się jednak nie tylko w pracy, a również w domu. Word jest potrzebny choćby po to, żeby stworzyć CV, czy na przykład projekty na studia. W Power Poincie stworzymy prezentację na obronę pracy dyplomowej. W Excelu będziemy mogli sumować swoje wydatki. Wymieniać można by długo. Każdy na pewno kiedyś spotka się z koniecznością posłużenia się programami pakietu Office. Dlatego zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas kursów i zdobycia niezbędnych umiejętności. Na uwagę zasługują także kursy i szkolenia z OpenOffice.

Poniżej przedstawiamy video kursy: Kurs Adobe Acrobat Reader, Kurs Microsoft Access, Kurs Microsoft OpenOffice, Kurs Microsoft Power Point, Kurs Microsoft Word, Kurs Microsoft Excel, Kurs Microsoft Outlook
  

Dział ten odpowie na takie pytania jak: MS Office kurs, kurs Excel - a, kurs Access, kurs Word, kurs PowerPoint.

Kurs Adobe Acrobat

Poznaj kurs Adobe Acrobat Reader - Oprogramowanie, które oferuje wiele funkcji przy przeglądaniu, edycji i tworzeniu  PDF. 

Kurs Access

Kurs Microsoft Access. Jak stworzyć prostą lub bardziej zaawansowaną bazę danych w Microsoft Access?

Kurs OpenOffice

OpenOffice - alternatywa dla komercji. Funkcje, wersje i porady.

Kurs Power Point

Poznaj kurs Power Point, w którym nauczysz się przeróżnych technik tworzenia slajdów oraz jak tworzyć najnowsze prezentacje, które oferuje to niezwykłe oprogramowanie.

Kurs Word

Poznaj kurs Microsoft Word , program niezbędny do tworzenia oraz edytowania dokumentów. Program znany, lubiany i nieoceniony, który jest nieodzowną częścią życia prawie każdego.

Kurs Excel

Kurs Excel - kilka propozycji zawarte w jednym artykule, by łatwiej dokonać wyboru, czyli ogólny pogląd na kursy EXCEL .

Kurs Outlook

Zobacz kurs Microsoft Outlook i poznaj znakomite oprogramowanie do zarządzania pocztą email oraz informacjami osobistymi jak i firmowymi.