Vinaora Nivo Slider 3.x
KURSY DVD - NASZE NOWOŚCI
Zobacz koniecznie nowości, całkiem nowe kursy, które już są, lecz nie zostały wcześniej zamieszczone!

Video Kursy i szkolenia DVD - OFFICE Kursy

OFFICE KursyWiedza i umiejętności są i zawsze będą kluczem do sukcesu. Przedstawiamy praktyczne kursy i szkolenia DVD w prostej i czytelnej formie, dostępnej dla każdego, kto pragnie zgłębić wiedzę w zakresie pakietu biurowego "Ms Office kurs" w wersjach 2003, 2007, 2010 i 2013. Kursy i szkolenia te są niezwykle przydatne w pracy biurowej, jak i w życiu prywatnym. Dział ten jest skierowany głównie dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub same dla siebie chcą się nauczyć Czegoś nowego, a na stacjonarne kursy i szkolenia nie mają czasu. Dzięki naszym kursom nauczycie się pakietu Office od podstaw oraz będziecie w stanie wykorzystywać w pełni jego możliwości. W dzisiejszych czasach umiejętność obsługi komputera oraz stworzenia i edycji różnych dokumentów jest podstawą. Wstydem jest się przyznać, że się tego nie zna. Większość pracodawców wymaga takiej wiedzy od swoich podwładnych. Word i Excel są wykorzystywane praktycznie we wszystkich pracach biurowych. W wielu firmach wymagane jest także tworzenie prezentacji w Power Poincie, czy baz danych a Accessie. Nie trzeba chyba nawet wspominać o konieczności obsługiwania skrzynki pocztowej, czego możemy się nauczyć z pomocą kursu Outlook. Obsługa tych wszystkich programów przyda nam się jednak nie tylko w pracy, a również w domu. Word jest potrzebny choćby po to, żeby stworzyć CV, czy na przykład projekty na studia. W Power Poincie stworzymy prezentację na obronę pracy dyplomowej. W Excelu będziemy mogli sumować swoje wydatki. Wymieniać można by długo. Każdy na pewno kiedyś spotka się z koniecznością posłużenia się programami pakietu Office. Dlatego zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas kursów i zdobycia niezbędnych umiejętności. Na uwagę zasługują także kursy i szkolenia z OpenOffice.

Poniżej przedstawiamy video kursy: Kurs Outlook, Kurs Excel 2013, Kurs Word 2013, Kurs PowerPoint 2013, Kurs Excel - tabele, Kurs Excel dla zaawansowanych, Kurs Word 2010, Kurs PowerPoint 2010, Kurs Word 2007, Kurs Word 2003, Kurs Power Point 2007, Kurs OpenOffice, Kurs Excel 2010 esencja, Kurs Access 2013, Kurs Access 2010, Kurs Excel 2007 dla zaawansowanych, Kurs Excel 2007, Kurs Excel 2003, Kurs Adobe Acrobat 9 Pro, Kurs Access 2007.  

Dział ten odpowie na takie pytania jak: ms office kurs, kurs excela, kurs access, kurs word, kurs powerpoint.

Kurs Adobe Acrobat

Adobe Acrobat -  tworzenie i modyfikacja dokumentów PDF. Kurs, który daje do myślenia.

Kurs Access

Access - rewelacyjne bazy danych. Tworzenie, modyfikacja, ułatwienia. Zobacz koniecznie! 

Kurs OpenOffice

OpenOffice - alternatywa dla komercji. Funkcje, wersje i porady.

Kurs Power Point

Power Point - funkcje i porady - tworzenie profesjonalnych prezentacji multimedialnych.

Kurs Word

Kurs Word - kilka opcji. Znany, lubiany i nieoceniony edytor tekstu, który jest nieodzowną częścią życia prawie każdego.

Kurs Excel

Excel niezwykły arkusz kalkulacyjny -  wersje, funkcje, porady. Wszystko co jest do pracy potrzebne i jeszcze więcej. 

Kurs Outlook

Outlook - wersje, funkcje, praktyczne porady i samouczki. Kurs godny polecenia.