Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Popularne programy komputerowe

OFFICE KursyPodstawowe programy komputerowe takie jak edytor tekstu Word, arkusz kalkulacyjny Excel, program pocztowy Outlook oraz program Power Point używane są przez większość z nas na co dzień. Istnieje jednak grono ludzi, którzy wcześniej nie miały styczności z tymi programami, lub też zaczynają przygodę z takim właśnie oprogramowaniem. Generalnie oprócz samego systemu, dzięki któremu działa nasz komputer to właśnie te programy komputerowe są najczęściej wykorzystywane przez nas. Tak, jak w przypadku systemów operacyjnych, tak i w tym, są różne wersje oprogramowania. Są też wersje komercyjne, wersje studenckie, czy też do użytku domowego. Którą wersję wybierzesz, to pozostawiam już Tobie. Jeśli posiadasz te popularne programy komputerowe i masz problem z ich obsługą, co jest rzeczą ludzką, to przygotowaliśmy kilka szkoleń dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych użytkowników.      

Wiedza i umiejętności są i zawsze będą kluczem do sukcesu. Przedstawiamy praktyczne kursy i szkolenia online w prostej i czytelnej formie, dostępnej dla każdego, kto pragnie zgłębić wiedzę w zakresie pakietu biurowego "Ms Office" w różnych wersjach np. 2003, 2007, 2010 i 2013, jak i tych najnowszych. Kursy i szkolenia te są niezwykle przydatne w pracy biurowej, jak i w życiu prywatnym. Dział ten jest skierowany głównie dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub same dla siebie chcą się nauczyć Czegoś nowego, a na stacjonarne kursy i szkolenia nie mają czasu.

Dzięki naszym kursom nauczycie się pakietu Office od podstaw oraz będziecie w stanie wykorzystywać w pełni jego możliwości. W dzisiejszych czasach umiejętność obsługi komputera oraz stworzenia i edycji różnych dokumentów jest podstawą. Wstydem jest się przyznać, że się tego nie zna. Większość pracodawców wymaga takiej wiedzy od swoich podwładnych.

Te popularne programy komputerowe jak edytor tekstu Word, arkusz kalkulacyjny Excel, program pocztowy Outlook, czy też program Power Point są wykorzystywane praktycznie we wszystkich pracach biurowych. W wielu firmach wymagane jest także tworzenie prezentacji w Power Point, czy baz danych w Accessie.

Nie trzeba chyba nawet wspominać o konieczności obsługiwania skrzynki pocztowej, czego możemy się nauczyć z pomocą kursu Outlook. Obsługa tych wszystkich programów przyda nam się jednak nie tylko w pracy, a również w domu. Word jest potrzebny choćby po to, żeby stworzyć CV, czy na przykład projekty na studia. W Power Poincie stworzymy prezentację na obronę pracy dyplomowej. W Excelu będziemy mogli sumować swoje wydatki. Wymieniać można by długo. Każdy na pewno kiedyś spotka się z koniecznością posłużenia się programami pakietu Office. Dlatego zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas kursów i zdobycia niezbędnych umiejętności. Na uwagę zasługują także kursy i szkolenia z OpenOffice.

Poniżej przedstawiamy video kursy: Kurs Adobe Acrobat Reader, Kurs Microsoft Access, Kurs Microsoft OpenOffice, Kurs Microsoft Power Point, Kurs Microsoft Word, Kurs Microsoft Excel, Kurs Microsoft Outlook

Dział ten odpowie na takie pytania jak: podstawowe programy komputerowe, edytor tekstu word, arkusz kalkulacyjny excel, program pocztowy outlook, program power point, popularne programy komputerowe.

Kurs Adobe Acrobat

Poznaj kurs Adobe Acrobat Reader - Oprogramowanie, które oferuje wiele funkcji przy przeglądaniu, edycji i tworzeniu  PDF. 

Kurs Access

Kurs Microsoft Access. Jak stworzyć prostą lub bardziej zaawansowaną bazę danych w Microsoft Access?

Kurs OpenOffice

OpenOffice - alternatywa dla komercji. Funkcje, wersje i porady.

Kurs Power Point

Poznaj kurs Power Point, w którym nauczysz się przeróżnych technik tworzenia slajdów oraz jak tworzyć najnowsze prezentacje, które oferuje to niezwykłe oprogramowanie.

Kurs Word

Poznaj kurs Microsoft Word , program niezbędny do tworzenia oraz edytowania dokumentów. Program znany, lubiany i nieoceniony, który jest nieodzowną częścią życia prawie każdego.

Kurs Excel

Kurs Excela, czyli nauka Excela w łatwej i przystępnej formie. Kilka propozycji zawarte w jednym artykule, by łatwiej dokonać wyboru. Ten rozbudowany arkusz kalkulacyjny, używany na co dzień przez miliony ludzi w pracy i w domu, jest jednym z najlepszych tego typu programów komputerowych jaki kiedykolwiek powstał.

Kurs Outlook

Zarządzanie pocztą Outlook na pierwszy rzut oka wydaje się banalnie prosty. Niestety wiele osób ma z tym problemy. Sama konfiguracja poczty Outlook także wymaga pewnej wiedzy, jak to zrobić. Proponowany kurs Microsoft Outlook podejmuje wiele zagadnień, które mogą nam stwarzać pewne problemy. Poznaj zatem, to znakomite oprogramowanie do zarządzania pocztą email oraz informacjami osobistymi jak i firmowymi.