Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Pełny Katalog szkoleń

Zobacz wszystkie dostępne szkolenia

Zobacz koniecznie

Zobacz Mega promocje

Zobacz dostęp do Mega promocji

Zobacz koniecznie

Twórcy aplikacji internetowych - Video Kursy

Twórcy aplikacji internetowychNa naukę nigdy nie jest za późno! Specjalny dział dla osób, które pragną zgłębić wiedzę w zakresie projektowania, tworzenia serwisów internetowych z uwzględnieniem najpopularniejszych języków programowania min. PHP, Ruby on Rails, Zend Framework, Django Framework, MySql i innych. Zawarte kursy i szkolenia są dla początkujących jak i zaawansowanych. Każdy zapewne znajdzie to, czego szuka. Programowanie aplikacji internetowych wymaga pewnego przygotowania i pewnej wiedzy na ten temat, dlatego też wszystkie zawarte kursy zawierają niezbędne informacje, które pozwolą na realizację zamierzonego celu. W zawartych kursach znajdziesz, zatem szkolenia, które poruszają tematy takie jak: projektowanie aplikacji internetowych, projektowanie aplikacji mobilnych, projektowanie aplikacji mobilnych, webowych itp., itd.

Poniżej przedstawiamy profesjonalne Video kursy i szkolenia: Kurs Programowania w PHP5, Kurs PHP, Kurs Ruby on Rails, Tworzenie CMS na bazie CakePHP, Kurs Zend Framework, Kurs tworzenie stron na bazie ASP.NET, Kurs Symfony2 Framework, Kurs PHP - jak stworzyć CMS-a, Kurs Django Framework, Kurs Bazy Danych MySQL.

Dział ten odpowie na następujące pytania: programowanie aplikacji internetowych, projektowanie aplikacji internetowych, projektowanie aplikacji mobilnych, projektowanie aplikacji webowych. 

co to jest Ruby on Rails?

Co to jest Ruby on Rails? To nic innego jak bardzo popularny framework na licencji open source do szybkiego tworzenia aplikacji sieciowych, który został stworzony przez duńskiego programistę z przeznaczeniem do szybkiego tworzenia znakomitych dynamicznych serwisów www.

Czym jest MySQL

Zobacz profesjonalny kurs MySQL, kurs SQL i poznaj te języki programowania. Dostępne tutoriale pozwolą Ci znakomicie przyswoić wiedzę praktyczną i poznać odpowiedź, czym jest język MySQL, SQL? SQL (czyli Structured Query Language) to najbardziej znany i znany obecnie strukturalny język zapytań, który został opracowany do tworzenia, modyfikacji i zarządzania bazami danych. Ogólnie określany jako wolnodostępny system zarządzania relacyjnymi bazami danych.

Czym jest  Django Framework

Video kurs DVD - Django Framework. Co to jest Django? Django to nic innego jak nowoczesny framework, który oparty jest na języku programowania Python. Nie wątpliwie jego główną zaletą to możliwość ekspresowego tworzenia internetowych aplikacji przy użyciu ograniczonej liczby kodu. Django posiada prostą i przejrzystą strukturę, która sprawia, że to idealny wybór dla początkujących programistów aplikacji sieciowych, internetowych.

CMS-a na bazie PHP

CMS-a na bazie PHP od czego zacząć?.Czy chciałbyś stworzyć własnego CMS-a, czyli system zarządzania treścią? Jaki CMS wybrać? A może stwórz własny. Kurs tez przeznaczony jest specjalnie dla ciebie. Aby jednak stworzyć profesjonalnego CMS-a musisz poznać w stopniu nie tyle podstawowym, co raczej zaawansowanym, programowanie w języku PHP. Są różne wersje PHP.

Co to jest Symfony2 Framework?

Co to jest Symfony? Jest to tzw. framework, stworzony specjalnie dla aplikacji internetowych, który został napisany w języku PHP. Symfony bazuje na wzorcu projektowym MVC, zaliczany do wolnego oprogramowania. Czym jest zatem wzorzec MVC? "Model View Controller" (pol. Model-Widok-Kontroler).

co to jest ASP.NET

Zobacz video kurs ASP.NET! Co to jest & czym jest ASP.NET? To nic innego jak specyficzny zbiór technologii, który został oparty na tzw. frameworku zaprojektowanym przez firmę Microsoft. Technologia ta przeznaczona jest do budowy różnych aplikacji webowych, w tym także aplikacji typu XML Web Services.

Czym jest Zend Framework

Poznaj video kurs Zend Framework! Zend Framework to znany framework, który jest przeznaczony do tworzenia aplikacji webowych w języku PHP. Framework ten stworzony jest przez firmę Zend Technologies oraz niezależnych programistów. Aplikacja posiada stałe wsparcie techniczne i dostępna jest na licencji BSD.

co to jest CakePHP

Co to jest CakePHP? Jest to framework, którego używa się do szybkiego tworzenia aplikacji webowych. Został on napisany w języku PHP. CakePHP jest inspirowany frameworkiem Ruby on Rails. Aby poznać CakePHP musisz poznać język programowania PHP.

czym jest PHP

Czym jest PHP? Zobacz kurs PHP! Proponujemy kurs PHP7. To skryptowy język programowania, który został stworzony specjalnie do budowania dynamicznych stron internetowych oraz aplikacji sieciowych. Język programowania PHP jest stosowany nie tylko do tworzenia skryptów sieciowych, które są umieszczone po stronie serwera, ale może być używany także do przetwarzania danych, pisania programów, które pracują w trybie graficznym wykorzystując np biblioteki GTK+.