Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Kurs Edius - Zrób, edytuj profesjonalne video dzięki Edius.

Zobacz profesjonalny video kurs Edius. Sam  Edius to specjalny program , który umożliwia edycję, obróbkę i montaż filmów, plików video.  Produkcja filmów dzięki Edius nigdy nie była łatwiejsza.

My proponujemy profesjonalny kurs, w którym będziesz mógł nadać swoim produkcją filmowym niezwykle profesjonalny wygląd z wykorzystaniem różnorodnych filtrów zawartych w tym programie, a także dowiesz się, jak wykorzystać do maksimum to niezwykłe oprogramowanie.

Grafika komputerowa jest niezwykłą dyscypliną artystyczną, która jest w zasięgu niemal każdego. Generalnie grafika komputerowa to jeden z działów informatyki, który zajmuje się wykorzystaniem przyrządów elektronicznych takich jak na przykład komputer, laptop lub odpowiednie narzędzie typu kamera do generowania obrazów oraz wizualizacji faktycznych danych. Jednym z na ogół wykorzystywanych programów do profesjonalnej produkcji filmów jest cieszący się popularnością oraz proponowany przez nas program Edius. Program posiada wiele wersji min. Edius 5, Edius 6, Edius 7. My skupimy się jednak na szkoleniu w wersji Edius 6.

By zgłębić arkana tego rewelacyjnego programu, zachęcam do przebycia przynajmniej jednego z proponowanego szkolenia. Poniżej zamieszczony jest "edius tutorial". Obecnie udostępniamy dwa kursy: KURS EDIUS - PORADY I SZTUCZKI, KURS EDIUS 6.

Co tak naprawdę otrzymasz?

Decydując się na zakup szkolenia:

 • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
 • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
 • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
 • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
 • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
 • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
 • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
 • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
 • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
 • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
 • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

 

Ogólnie Grafika komputerowa opiera się na specjalistycznych algorytmach oraz tzw. systemach danych cyfrowych czerpiąc jednoczenie z pozostałych zakresów wiedzy jak np. ogólna fotografia lub nagrywanie filmów z zużyciem popularnych narzędzi cyfrowych. Na przykład by uzyskać rzetelne obrazy fotorealistyczne z użyciem aparatu fotograficznego, trzeba wiedzieć jak w prawdziwym świecie, światło współdziała z obiektami itp. Jednakowo sprawa wygląda z nagrywaniem video za pomocą cyfrowych aparatów.

Szkolenia, które są dostępne w tym serwisie niejednokrotnie poruszają te problemy. Jeśli jednak zachodzi potrzeba np. edycji i modyfikacji pliku video z pomocą przychodzi nam właśnie Edius.

Co muszę wiedzieć o grafice komputerowej?

Grafika cyfrowa stanowi pojęcie uniwersalne. Z pewnością jest to dział zastosowań komputerów zawierający aranżowanie przy pomocy odpowiednio dobranego programu rysunków, filmów, a nawet pracy twórczej artystów grafików. Wyróżniamy dwa główne metody przygotowywania grafiki komputerowej. Grafika rastrowa i grafika wektorowa. To tak ogólnie.

Osoby, które używają właściwy sprzęt do aranżowania grafiki, obróbki zdjęć, czy montażu filmów nazywamy Grafikami. Jak każdy wie, na ekranie monitora informacja graficzna ilustrowana jest w postaci rastra, z których skonstruowany jest obserwowany obraz. Współcześnie moc obliczeniowa komputerów, urządzeń graficznych i dostęp do dobrego oprogramowania, wyposażenia pozwala na fachowe podejście do ogólnopojętej grafiki.

Proponujemy Państwu zakup jednego z proponowanych szkoleń, które są opublikowane na naszym portalu. Polecane szkolenia przygotowane są w niezwykle profesjonalny sposób, a ich autorami są postacie, które są specjalistami w danym temacie.

Przydatne tutoriale na temat EDIUS.

 

Pomocne tagi:  edius tutorial, kurs edius, kurs edius 6, kurs edius 7, kurs edius 8,

Propozycje kursów:

KURS EDIUS - PORADY I SZTUCZKI
KURS EDIUS 6