Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Programy do tworzenia filmów

Obróbka videoJaki program do obróbki filmów wybrać, aby efekt był znakomity? Jest kilka rewelacyjnych programów, które ułatwią Ci montaż jak i edycje plików wideo w różnych formatach. Temat nie jest łatwy, ale dobór odpowiedniego oprogramowania to podstawa. Oprócz wyboru programu, w którym będziemy edytować lub tworzyć filmy proponujemy kursy i szkolenia w tym zakresie. Programy do tworzenia filmów oraz obróbka wideo jak i edycja filmów to nieodzowny element każdego grafika, profesjonalisty jak i początkującego. Nagrać film, nic prostszego? Ale obrobić taki film w sposób, który zadowoli potencjalnego Klienta to jest już sztuka.

Profesjonalna obróbka wideo wiąże się z wieloma umiejętnościami, które można nabyć, dzięki proponowanym kursom i szkoleniom online za pośrednictwem naszej strony. Tworzenie filmów, w tym także reklamowych jest bardzo przydatne dla wielu grafików, webmasterów oraz agencji reklamowych. Warto, więc zainwestować w niezbędną wiedzę, która pozwoli nam tworzyć profesjonalne filmy i pozyskać w ten sposób grono użytkowników, do których będzie skierowana stworzona przez Ciebie reklama, czy też film.

Ciekawą informacją jest to, że programy do tworzenia filmów, czy też animacji (tu odniosę się do pojęcia „after effects”) mogą pomóc nam w stworzeniu rewelacyjnej reklamy, nagłówku jak i różnego rodzaju animacji zawartych w filmie. Co to jest "after effects"? Często szukamy gotowych spotów reklamowych, które są udostępnione dosłownie za grosze. Wystarczy je odpowiednio przerobić pod swoim kontem i cieszyć się własnym spotem reklamowym lub tez zastosować różnego rodzaju efekty w filmie, który właśnie tworzymy. Edycja filmów dzięki specjalnym programom jest banalnie prosta. Edytory filmów są nam także pomocne, by efekt, którego poszukujemy, przerobić pod własne potrzeby. Jak zabrać się za taki film, od czego zacząć? Na to pytanie odpowiedzą dostępne kursy. Czy wiesz już na jaki program do obróbki filmów się zdecydować? Notabene, tworzenie filmów nie jest trudne, wystarczy poświęcić odrobinę czasu w określone szkolenie. 

Poniżej przedstawiamy kursy : Kurs Adobe After Effects, Kurs Adobe Encore, Kurs Avid Studio, Corel VideoStudio, Kurs Final Cut Studio, Kurs Vegas Pro, Czym są kodeki, a czym kompresja video, Kurs video Edius, Kurs Pinnacle, kurs Adobe Premiere

Dział ten odpowie Ci na następujące pytania: obróbka video, obróbka wideo, jaki program do obróbki filmów wybrać,  programy do tworzenia filmów - do montażu i edycji, tworzenie filmów i rewelacyjne efekty. W większości przypadków, po wejściu w daną propozycję, artykuł pojawia się nie tylko jedna propozycja, lecz cały zestaw możliwości i propozycji kursów i szkoleń.  

Kurs Adobe After Effects

Kurs Adobe After Effects! Zobacz jak stworzyć niezwykłe efekty animacyjne z aplikacją After Effects. Nieprawdopodobne możliwości w zasięgu każdego, kto marzy o stworzeniu czołówki, czy prezentacji multimedialnej.

Kurs Adobe Encore

Zobacz profesjonalny kurs Adobe Encore! Czym jest Adobe Encore i jakie ma możliwości? Poznaj odpowiedzi na swoje pytania!

Kurs Avid Studio

Avid Studio - montowanie i edycja profesjonalnych filmów .

Corel VideoStudio, czyli jak stworzyć profesjonalne video

Corel VideoStudio, czyli jak stworzyć profesjonalne video.

Kurs Final Cut Studio

Poznaj profesjonalny kurs Final Cut Studio! Czym jest Final Cut Studio i jakie ma możliwości? Pakiet, dzięki któremu stworzysz profesjonalny film oraz super ścieżkę dźwiękową.

edycja video dzięki Vegas Pro

Kurs Sony Vegas Pro - Zobacz! Jak zmontować lub edytować film video dzięki Sony Vegas Pro. Znakomity kurs, który pozwoli Ci zgłębić tajniki tego oprogramowania. 

Czym są kodeki, a czym kompresja video

Poznaj kurs, który porusza tematy kompresji i obróbki video tworzonych przez Ciebie materiałów filmowych.

Czym jest  Edius

Zobacz profesjonalny video kurs Edius. Sam  Edius to specjalny program , który umożliwia edycję, obróbkę i montaż filmów, plików video.  Produkcja filmów dzięki Edius nigdy nie była łatwiejsza.

Co to Pinnacle

Zobacz kurs Pinnacle! Program Pinnacle Studio jest programem komputerowym, którego używa się do domowej obróbki video  filmów .

Czym jest Premiere Pro

Zobacz profesjonalny Adobe Premiere kurs video!  Stwórz lub edytuj video w Adobe Premiere Pro. Czym jest Adobe Premiere Pro? Funncje, możliwości i profesjonalny kurs.