Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Pełny Katalog szkoleń

Zobacz wszystkie dostępne szkolenia

Zobacz koniecznie

Zobacz Mega promocje

Zobacz dostęp do Mega promocji

Zobacz koniecznie

Obróbka, tworzenie i edycja filmów video

Obróbka videoProgramy do tworzenia filmów oraz programy do edycji filmów to nieodzowny element każdego grafika, profesjonalisty jak i początkującego. Nagrać film, nic prostszego? Ale obrobić taki film w sposób, który zadowoli potencjalnego Klienta to jest już sztuka. Profesjonalna obróbka video wiąże się z wieloma umiejętnościami, które można nabyć, dzięki proponowanym kursom i szkoleniom DVD. Tworzenie filmów, w tym także reklamowych jest bardzo przydatne dla wielu grafików, webmasterów oraz agencji reklamowych. Warto, więc zainwestować w niezbędną wiedzę, która pozwoli nam tworzyć profesjonalne filmy i pozyskać w ten sposób grono użytkowników, do których będzie skierowana stworzona przez Ciebie reklama, czy też film. Ciekawą informacją jest to, że istnieje tzw. Pojęcie „after effects”. Co to jest? Często szukamy gotowych spotów reklamowych, które są udostępnione dosłownie za grosze. Wystarczy je odpowiednio przerobić pod swoim kontem i cieszyć się własnym spotem reklamowym lub tez zastosować różnego rodzaju efekty w filmie, który właśnie tworzymy. Edycja filmów dzięki specjalnym programom jest banalnie prosta. Edytory filmów są nam także pomocne, by efekt, którego poszukujemy, przerobić pod własne potrzeby. Jak zabrać się za taki film, od czego zacząć? Na to pytanie odpowiedzą dostępne kursy.

Poniżej przedstawiamy kursy : Kurs Adobe After Effects, Kurs Adobe Encore, Kurs Avid Studio, Corel VideoStudio, Kurs Final Cut Studio, Kurs Vegas Pro, Czym są kodeki, a czym kompresja video, Kurs video Edius, Kurs Pinnacle, kurs Adobe Premiere

Dział ten odpowie Ci na następujące pytania: obróbka video, tworzenie filmów, edycja filmów, edytor filmów, programy do edycji filmów, programy do tworzenia filmów. W większości przypadków, po wejściu w daną propozycję, artykuł pojawia się nie tylko jedna propozycja, lecz cały zestaw możliwości i propozycji kursów i szkoleń.  

Kurs Adobe After Effects

Kurs Adobe After Effects! Zobacz jak stworzyć niezwykłe efekty animacyjne z aplikacją After Effects. Nieprawdopodobne możliwości w zasięgu każdego, kto marzy o stworzeniu czołówki, czy prezentacji multimedialnej.

Kurs Adobe Encore

Zobacz profesjonalny kurs Adobe Encore! Czym jest Adobe Encore i jakie ma możliwości? Poznaj odpowiedzi na swoje pytania!

Kurs Avid Studio

Avid Studio - montowanie i edycja profesjonalnych filmów .

Corel VideoStudio, czyli jak stworzyć profesjonalne video

Corel VideoStudio, czyli jak stworzyć profesjonalne video.

Kurs Final Cut Studio

Poznaj profesjonalny kurs Final Cut Studio! Czym jest Final Cut Studio i jakie ma możliwości? Pakiet, dzięki któremu stworzysz profesjonalny film oraz super ścieżkę dźwiękową.

edycja video dzięki Vegas Pro

Kurs Sony Vegas Pro - Zobacz! Jak zmontować lub edytować film video dzięki Sony Vegas Pro. Znakomity kurs, który pozwoli Ci zgłębić tajniki tego oprogramowania. 

Czym są kodeki, a czym kompresja video

Poznaj kurs, który porusza tematy kompresji i obróbki video tworzonych przez Ciebie materiałów filmowych.

Czym jest  Edius

Zobacz profesjonalny video kurs Edius. Sam  Edius to specjalny program , który umożliwia edycję, obróbkę i montaż filmów, plików video.  Produkcja filmów dzięki Edius nigdy nie była łatwiejsza.

Co to Pinnacle

Zobacz kurs Pinnacle! Program Pinnacle Studio jest programem komputerowym, którego używa się do domowej obróbki video  filmów .

Czym jest Premiere Pro

Zobacz profesjonalny Adobe Premiere kurs video!  Stwórz lub edytuj video w Adobe Premiere Pro. Czym jest Adobe Premiere Pro? Funncje, możliwości i profesjonalny kurs.