ROZWÓJ OSOBISTY

Video kursy - polecamy w szczególności

Zobacz kursy - NOWOŚĆ

KURSY BHP

Szkolenia i kursy BHP - 24 h na dobę

Zobacz kursy - NOWOŚĆ

NOWINKI

Artykuły tematyczne - technologie

Zobacz artykuły - NOWOŚĆ

Software

Programy - co gdzie kupić? Propozycje

Zobacz propozycje - NOWOŚĆ

Obróbka video i tworzenie filmów - Video Kursy

Obróbka videoProgramy do tworzenia filmów oraz programy do edycji filmów to nieodzowny element każdego grafika, profesjonalisty jak i początkującego. Nagrać film, nic prostszego? Ale obrobić taki film w sposób, który zadowoli potencjalnego Klienta to jest już sztuka. Profesjonalna obróbka video wiąże się z wieloma umiejętnościami, które można nabyć, dzięki proponowanym kursom i szkoleniom DVD. Tworzenie filmów, w tym także reklamowych jest bardzo przydatne dla wielu grafików, webmasterów oraz agencji reklamowych. Warto, więc zainwestować w niezbędną wiedzę, która pozwoli nam tworzyć profesjonalne filmy i pozyskać w ten sposób grono użytkowników, do których będzie skierowana stworzona przez Ciebie reklama, czy też film. Ciekawą informacją jest to, że istnieje tzw. Pojęcie „after effects”. Co to jest? Często szukamy gotowych spotów reklamowych, które są udostępnione dosłownie za grosze. Wystarczy je odpowiednio przerobić pod swoim kontem i cieszyć się własnym spotem reklamowym lub tez zastosować różnego rodzaju efekty w filmie, który właśnie tworzymy. Edycja filmów dzięki specjalnym programom jest banalnie prosta. Edytory filmów są nam także pomocne, by efekt, którego poszukujemy, przerobić pod własne potrzeby. Jak zabrać się za taki film, od czego zacząć? Na to pytanie odpowiedzą dostępne kursy.

Poniżej przedstawiamy kursy: Kurs Premiere Pro CC, Kurs Pinnacle 17 - montaż video, Kurs Pinnacle - super projekty, Kurs Edius 7, Kurs Pinnacle 16, Kurs Pinnacle, Kurs Vegas Pro 11, Kurs Sony Vegas Pro 9, Kurs Pinnacle 15 - jak edytować i zmontować film, Kurs Pinnacle 14, Kurs Final Cut Studio, Kurs Edius 6, Kurs Edius 5, Kurs Corel VideoStudio, Kurs Avid Studio, Kurs Adobe Premiere Pro CS5, Kurs Adobe Premiere Pro CS4, Kurs Adobe Premiere, Kurs Adobe OnLocation CS5, Kurs Adobe Encore CS5, Kurs Adobe Encore CS4, Kurs Adobe After Effects CS5, Kurs Adobe After Effects CS4. 

Dział ten odpowie Ci na następujące pytania: obróbka video, tworzenie filmów, edycja filmów, edytor filmów, programy do edycji filmów, programy do tworzenia filmów

Kurs Adobe After Effects

Adobe After Effects! Jak stworzyć niezwykłe efekty video z aplikacją Adobe After Effects. Nieprawdopodobne możliwości w zasięgu każdego.

Kurs Adobe Encore

Adobe Encore, jakie ma możliwości i czym jest  Adobe Encore. Zobacz profesjonalne szkolenie. 

Kurs Avid Studio

Avid Studio - montowanie i edycja profesjonalnych filmów .

Corel VideoStudio, czyli jak stworzyć profesjonalne video

Corel VideoStudio, czyli jak stworzyć profesjonalne video.

Kurs Final Cut Studio

Final Cut Studio, czym jest i jakie ma możliwości. Zobacz kurs, który zawiera profesjonalne tutoriale. 

edycja video dzięki Vegas Pro

Jak zmontować lub edytować video dzięki Vegas Pro.

Czym są kodeki, a czym kompresja video

Czym są kodeki, a czym kompresja video. Jak to ugryźć?

Czym jest  Edius

Zrób, edytuj profesjonalne video dzięki Edius. Czym jest  Edius.

Co to Pinnacle

Zobacz kurs Pinnacle! Program Pinnacle Studio jest programem komputerowym, którego używa się do domowej obróbki video.

Czym jest Premiere Pro

Stwórz, edytuj video w Adobe Premiere. Czym jest Adobe Premiere Pro.