ROZWÓJ OSOBISTY

Video kursy - polecamy w szczególności

Zobacz kursy - NOWOŚĆ

KURSY BHP

Szkolenia i kursy BHP - 24 h na dobę

Zobacz kursy - NOWOŚĆ

NOWINKI

Artykuły tematyczne - technologie

Zobacz artykuły - NOWOŚĆ

Software

Programy - co gdzie kupić? Propozycje

Zobacz propozycje - NOWOŚĆ

Programy do obróbki zdjęć - Video Kursy DVD

Programy do obróbki zdjęćKażdy, kto ma styczność z fotografią potrafi docenić zalety różnych programów graficznych dedykowanych właśnie fotografii. Dostępność wysoce zaawansowanych technik fotograficznych, nie tylko cyfrowych, pozwala rozwijać nasze zainteresowania w życiu prywatnym jak i zawodowym. W tym celu wykorzystywane jest specjalistyczne oprogramowanie, które pozwala na obróbkę zdjęć w sposób zapewniający nam idealne wręcz odczucie estetyki, czy jakości. Obróbka zdjęć okazuje się nie tak prostą sprawą, jak nam się wydaje. Proponowane programy do obróbki zdjęć wymagają znacznej wiedzy nie tylko na temat samej grafiki, ale także podstawy fotografii. Kurs fotografii online nie jest, zatem takim złym pomysłem. Z pewnością dowiemy się, czym jest fotografia cyfrowa, a czym fotografia artystyczna. Proponujemy Państwu kursy i szkolenia na DVD, które w jasny i przejrzysty sposób wyjaśnią Wam, w jaki sposób podejść do tematu, który związany jest nie tylko z samą obróbką zdjęć i grafik, ale zawierają elementy związane z fotografią dla początkujących jak i zaawansowanych. 

Poniżej przedstawiamy video kursy: Kurs Photoshop fotografia ślubna, Kurs Photoshop CC, Kurs Lightroom, Kurs Photoshop, Kurs Photoshop dla fotografa, Kurs Camera RAW dla fotografa, Kurs Photoshop CS6, Kurs Lightroom, Kurs Lightroom, Kurs Adobe Photoshop CS5, Kurs Adobe Photoshop, Kurs Adobe Photoshop CS4, Kurs Adobe Photoshop dla zaawansowanych,  Kurs Adobe Lightroom 3. 

Kurs ten odpowie Ci na następujące pytania: programy do obróbki zdjęć, fotografia cyfrowa, kurs fotografii, kurs fotografii online, obróbka zdjęć, podstawy fotografii

Kurs Adobe Photoshop CC

Adobe Photoshop CC - wersje i możliwości programu.

Kurs Adobe Photoshop Elements

 Adobe Photoshop Elements - wersje i możliwości programu.

Kurs Adobe Photoshop specjalnie dla fotografa

Adobe Photoshop specjalnie dla fotografa. Fotografia dla początkujących i zaawansowanych w tym też fotografia ślubna.

Kurs Adobe Photoshop CS4, CS5, CS6

Adobe Photoshop  CS5, CS6 - różne wersje i możliwości programu. Dla grafików - obróbka zdjęć, grafika 2d, 3d - dla fotografów i nie tylko.

Kurs Adobe Camera Raw

Adobe Camera Raw - wersje i możliwości programu.

Kurs Adobe Photoshop Lightroom

Adobe Photoshop Lightroom - wersje i możliwości programu.