Vinaora Nivo Slider 3.x
KURSY DVD - NASZE NOWOŚCI
Zobacz koniecznie nowości, całkiem nowe kursy, które już są, lecz nie zostały wcześniej zamieszczone!

Programy do obróbki zdjęć - Video Kursy DVD

Programy do obróbki zdjęćKażdy, kto ma styczność z fotografią potrafi docenić zalety różnych programów graficznych dedykowanych właśnie fotografii. Dostępność wysoce zaawansowanych technik fotograficznych, nie tylko cyfrowych, pozwala rozwijać nasze zainteresowania w życiu prywatnym jak i zawodowym. W tym celu wykorzystywane jest specjalistyczne oprogramowanie, które pozwala na obróbkę zdjęć w sposób zapewniający nam idealne wręcz odczucie estetyki, czy jakości. Obróbka zdjęć okazuje się nie tak prostą sprawą, jak nam się wydaje. Proponowane programy do obróbki zdjęć wymagają znacznej wiedzy nie tylko na temat samej grafiki, ale także podstawy fotografii. Kurs fotografii online nie jest, zatem takim złym pomysłem. Z pewnością dowiemy się, czym jest fotografia cyfrowa, a czym fotografia artystyczna. Proponujemy Państwu kursy i szkolenia na DVD, które w jasny i przejrzysty sposób wyjaśnią Wam, w jaki sposób podejść do tematu, który związany jest nie tylko z samą obróbką zdjęć i grafik, ale zawierają elementy związane z fotografią dla początkujących jak i zaawansowanych. 

Poniżej przedstawiamy video kursy: Kurs Adobe Photoshop CC, Kurs Adobe Photoshop Elements, Kurs Adobe Photoshop specjalnie dla fotografa, Kurs Adobe Photoshop CS4, CS5, CS6, Kurs Adobe Camera Raw, Kurs Adobe Photoshop Lightroom

Kurs Adobe Photoshop CC

Kursy Adobe Photoshop CC - Przedstawiamy znakomite kursy dotyczące Photoshop-a CC . Kursy dają solidne podstawy, do tego by zgłębić tajniki grafiki komputerowej w stopniu podstawowym jak i zaawansowanym. 

Kurs Adobe Photoshop Elements

 Adobe Photoshop Elements - wersje i możliwości programu.

Kurs Adobe Photoshop specjalnie dla fotografa

Adobe Photoshop specjalnie dla fotografa. Fotografia dla początkujących i zaawansowanych w tym też fotografia ślubna.

Kurs Adobe Photoshop CS4, CS5, CS6

Adobe Photoshop  CS5, CS6 - różne wersje i możliwości programu. Dla grafików - obróbka zdjęć, grafika 2d, 3d - dla fotografów i nie tylko.

Kurs Adobe Camera Raw

Adobe Camera Raw - wersje i możliwości programu.

Kurs Adobe Photoshop Lightroom

Zobacz kurs Adobe Photoshop Lightroom i poznaj przyszłość fotografii! Tak można określić program Lightroom, który jest
nadzwyczaj rewolucyjny.