Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Pełny Katalog szkoleń

Zobacz wszystkie dostępne szkolenia

Zobacz koniecznie

Zobacz Mega promocje

Zobacz dostęp do Mega promocji

Zobacz koniecznie

Kurs Microsoft Outlook - program niezwykły

Zobacz kurs Microsoft Outlook i poznaj znakomite oprogramowanie do zarządzania pocztą email oraz informacjami osobistymi jak i firmowymi. 

Witajcie w rewelacyjnym kursie Outlook. Niech zgadnę? Niemal codziennie korzystasz z maili wysyłając je z pracy, czy z domu? Wykorzystujesz do tego skrzynki pocztowe z różnych serwisów typu Gmail, Onet, Wp i inne. Czas na pewną innowację, która już od lat ma swoich zwolenników. Jest to program Microsoft Outlook. Ten program pocztowy zawarty jest w pakietach typu Office. Są różne wersje Office-a. Zasada działania jest prosta, generalnie dla wszystkich Outlook - ów nie zależnie od wersji i roku wydania . Program do zarządzania pocztą Outlook można nabyć także osobno.

Tak jak wspominałem wcześniej, prawdopodobnie jak większość z nas korzystasz z maili, kontaktujesz się z rodziną, znajomymi i współpracownikami. Myśleliście o tym aby uczynić korzystanie z poczty bardziej efektywne? Przecież możesz to zrobić! Wystarczy że skorzystasz z programu Microsoft Outlook.

Jakie korzyści za sobą niesie korzystanie z Outlooka?

Przede wszystkim znacznie większą swobodę i funkcjonalność obsługi maili, której mocno ograniczone internetowe wersje poczty, po prostu nie są w stanie zaoferować. Tu wszystko zrobisz szybciej i wygodniej. A w końcu czas to pieniądz!

Program ten ma jeszcze jedną niepodważalną zaletę i jest czymś znacznie więcej niż tylko klientem pocztowy. Budowlane narzędzia takie jak kalendarz, notatki, zadania sprawią, że lepiej zorganizujesz swój czas, śpiąc spokojnie i nic co ważne nie umknie twojej uwadze.

A może lubisz czytać newsy i śledzić to, co dzieje się u twoich znajomych z Facebooka? Dzięki kanałowi RSS integracja z sieciami społecznościowymi jest możliwa i będziesz mógł robić to również w Outlooku. Program Outlook to naprawdę potężne narzędzie, którego liczne zalety są zawarte w tym kursie.

Kurs dostępny  także tu: KURS OUTLOOK - EFEKTYWNA PRACA

Microsoft Outlook to rozbudowany menedżer informacji osobistych oraz zaawansowany program, który służy do komunikacji i zarządzania pocztą e-mail, kalendarzami, kontaktami oraz informacjami osobistymi i firmowymi. Wersji tego oprogramowania jest wiele - od początku: Outlook 97, Outlook 98, Outlook 2000, Outlook 2002, Outlook 2003, Outlook 2007, Outlook 2010, Outlook 2013 no i wreszcie Outlook 2016.

Aby korzystanie z poczty było bardziej efektywne i lepiej zorganizowane wykorzystaj oprogramowanie Microsoft Outlook. Niezwykła funkcjonalność tego oprogramowania oferuje takie funkcje, które nie są dostępne w innych programach tego typu. Tu zrobisz to szybciej i wygodniej, niż w wersjach internetowych. Zalet jest więcej i nie jest to tylko zwykły "klient pocztowy" lecz zaawansowany program do zarządzania niemal wszystkim od kalendarza, zarządzania kontaktami po notatki, zadania, terminy itp.

Poznaj zatem potężne zalety Microsoft Outlook - a w proponowanym kursie, który zawiera wiele cennych informacji, o których wiele użytkowników nie ma pojęcia.

Co tak naprawdę otrzymasz?

Decydując się na zakup szkolenia:

 • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
 • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
 • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
 • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
 • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
 • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia (W przypadku opcji online).
 • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
 • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
 • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
 • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
 • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

 

Przydatne tutoriale na temat outlook-a.

Pomocne tagi: kurs microsoft outlook, kurs outlookprogram do zarządzania pocztą, program pocztowy

Propozycje kursów:

KURS OUTLOOK - EFEKTYWNA PRACA