Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Zarządzanie pocztą Outlook

Zarządzanie pocztą Outlook na pierwszy rzut oka wydaje się banalnie prosty. Niestety wiele osób ma z tym problemy. Sama konfiguracja poczty Outlook także wymaga pewnej wiedzy, jak to zrobić. Proponowany kurs Microsoft Outlook podejmuje wiele zagadnień, które mogą nam stwarzać pewne problemy. Poznaj zatem, to znakomite oprogramowanie do zarządzania pocztą email oraz informacjami osobistymi jak i firmowymi. 

Witajcie w rewelacyjnym kursie Outlook. Niech zgadnę? Niemal codziennie korzystasz z maili wysyłając je z pracy, czy z domu? Wykorzystujesz do tego skrzynki pocztowe z różnych serwisów typu Gmail, Onet, Wp i inne. Czas na pewną innowację, która już od lat ma swoich zwolenników. Jest to program Microsoft Outlook. Ten program pocztowy zawarty jest w pakietach typu Office. Są różne wersje Office-a. Zasada działania jest prosta, generalnie dla wszystkich Outlook - ów nie zależnie od wersji i roku wydania. Program do zarządzania pocztą Outlook można nabyć także osobno. Zarządzanie pocztą Outlook oraz sama konfiguracja poczty Outlook jest wyjaśniona szczegółowo w zamieszczonym powyżej kursie. Na pytania jak np. Outlook nie odbiera poczty, czy też jak wygląda archiwizacja poczty Outlook, w tym szkoleniu jest to wyjaśnione i pokazane.  

Tak jak wspominałem wcześniej, prawdopodobnie jak większość z nas korzystasz z maili, kontaktujesz się z rodziną, znajomymi i współpracownikami. Myśleliście o tym aby uczynić korzystanie z poczty bardziej efektywne? Przecież możesz to zrobić! Wystarczy że skorzystasz z programu Microsoft Outlook.

Jakie korzyści za sobą niesie zarządzanie pocztą Outlook?

Przede wszystkim znacznie większą swobodę i funkcjonalność obsługi maili, której mocno ograniczone internetowe wersje poczty, po prostu nie są w stanie zaoferować. Tu wszystko zrobisz szybciej i wygodniej. A w końcu czas to pieniądz!

Program ten ma jeszcze jedną niepodważalną zaletę i jest czymś znacznie więcej niż tylko klientem pocztowy. Budowlane narzędzia takie jak kalendarz, notatki, zadania sprawią, że lepiej zorganizujesz swój czas, śpiąc spokojnie i nic co ważne nie umknie twojej uwadze.

A może lubisz czytać newsy i śledzić to, co dzieje się u twoich znajomych z Facebooka? Dzięki kanałowi RSS integracja z sieciami społecznościowymi jest możliwa i będziesz mógł robić to również w Outlooku. Program Outlook to naprawdę potężne narzędzie, którego liczne zalety są zawarte w tym kursie.

Kurs dostępny  także tu: KURS OUTLOOK - EFEKTYWNA PRACA

Microsoft Outlook to rozbudowany menedżer informacji osobistych oraz zaawansowany program, który służy do komunikacji i zarządzania pocztą e-mail, kalendarzami, kontaktami oraz informacjami osobistymi i firmowymi. Wersji tego oprogramowania jest wiele - od początku: Outlook 97, Outlook 98, Outlook 2000, Outlook 2002, Outlook 2003, Outlook 2007, Outlook 2010, Outlook 2013 no i wreszcie Outlook 2016.

Konfiguracja poczty Outlook i efektywne wykorzystanie programu.

Aby korzystanie z poczty było bardziej efektywne i lepiej zorganizowane wykorzystaj oprogramowanie Microsoft Outlook i dobrze go skonfiguruj. Niezwykła funkcjonalność tego oprogramowania oferuje takie funkcje, które nie są dostępne w innych programach tego typu. Tu zrobisz to szybciej i wygodniej, niż w wersjach internetowych. Zalet jest więcej i nie jest to tylko zwykły "klient pocztowy" lecz zaawansowany program do zarządzania niemal wszystkim od kalendarza, zarządzania kontaktami po notatki, zadania, terminy itp.

Poznaj zatem potężne zalety Microsoft Outlook - a w proponowanym kursie, który zawiera wiele cennych informacji, o których wiele użytkowników nie ma pojęcia.

Co tak naprawdę otrzymasz?

Decydując się na zakup szkolenia:

 • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
 • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
 • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
 • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
 • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
 • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
 • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
 • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
 • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
 • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
 • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

 

Przydatne tutoriale na temat outlook-a.

Pomocne tagi:

Zarządzanie pocztą Outlook, konfiguracja poczty Outlook, Outlook nie odbiera poczty, archiwizacja poczty Outlook,

Propozycje kursów:

KURS OUTLOOK - EFEKTYWNA PRACA