ROZWÓJ OSOBISTY

Video kursy - polecamy w szczególności

Zobacz kursy - NOWOŚĆ

KURSY BHP

Szkolenia i kursy BHP - 24 h na dobę

Zobacz kursy - NOWOŚĆ

NOWINKI

Artykuły tematyczne - technologie

Zobacz artykuły - NOWOŚĆ

Software

Programy - co gdzie kupić? Propozycje

Zobacz propozycje - NOWOŚĆ

Systemy CMS, własna strona internetowa – Video Kursy

Systemy CMSWłasna strona internetowa – profesjonalne Video Kursy. Dział ten odpowie Ci na pytania: Jak założyć stronę internetową CMS,  Co to jest CMS – czyli system zarządzania treścią, od czego zacząć i jaki CMS wybrać. Wszystko to w tym dziale.  Generalnie własna strona internetowa jest w zasięgu każdego, kto poświęci odrobinę czasu by rozeznać ten temat. Należy się jednak zastanowić nad tym, jaki cel chcesz osiągnąć. Czy chcesz zbudować sklep internetowy, prostą stronę firmową z możliwością jej zarządzania, czy też spory serwis społecznościowy, co nie jest takim głupim pomysłem. Istnieje wiele możliwości wyboru takiego CMS-a. Przedstawiamy  video kursy i szkolenia w odniesieniu do najpopularniejszych systemów zarządzania treścią CMS.

Poniżej przedstawiamy kursy: Kurs WordPress - jak zrobić responsywny szablon, Jak stworzyć profesjonalną stronę z WordPress-em, Jak stworzyć profesjonalny sklep na bazie WooCommerce, Kurs WordPress i wtyczki, Kurs WooCommerce i motywy, Kurs Moodle -czyli profesjonalna platforma e-learningowa, Kurs WordPress i motywy, Kurs tworzenie stron z WordPress, Kurs Prestashop - jak stworzyć i zarządzać sklepem, Kurs Joomla 2.5, Kurs Joomla 2.5 - szablony, Kurs Joomla - twój własny biznes, Kurs Joomla dla zaawansowanych, Kurs Joomla jak postawić sklep internetowy, Kurs Joomla 1.5, Kurs Joomla 2.5 sklep internetowy, Kurs Joomla - dodatki, Kurs Joomla – twoja społeczność, Jak zbudować sklep internetowy Prestashop.

Dział ten odpowie Ci na takie pytania jak: własna strona internetowa www, jak założyć stronę internetową, co to jest CMS, cms kurs.

Video kurs DVD - Stwórz stronę lub sklep w CMS Joomla.

Stwórz stronę lub sklep na bazie CMS Joomla.

Profesjonalny kurs JOOMLA! (Różne wersje). Instalacja, konfiguracja i zarządzanie stroną www opartej na Joomla. Joomla to najprostszy sposób na stworzenie nowoczesnej i funkcjonalnej strony internetowej. System ten posiada budowę modułową, przez co możemy ustawiać poszczególne moduły na dowolne pozycje szablonu dostosowując jego ergonomię oraz funkcjonalność do własnych potrzeb.

Czytaj więcej... Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Video kurs DVD Prestashop - Stwórz i zarządzaj Prestashop.

Stwórz i zarządzaj sklepem Prestashop

Stwórz i zarządzaj sklepem Prestashop. Video kurs DVD Prestashop - Stwórz i zarządzaj Prestashop. 

Czytaj więcej... Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Video kurs DVD - Platforma e-learningowa Moodle?

Platforma e-learningowa Moodle

Platforma e-learningowa Moodle? Czym jest Moodle? Zobacz niezwykły kurs, który rozjaśni Ci niemal wszystkie aspekty. 

Czytaj więcej... Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Video kurs DVD - Aplikacja WooCommerce, czym jest WooCommerce

Czym jest WooCommerce

Aplikacja WooCommerce. Czym jest WooCommerce? Zobacz profesjonalny kurs na DVD.

Czytaj więcej... Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Video kurs DVD - Stwórz stronę, sklep na bazie CMS WordPress.

Stwórz stronę, sklep na bazie CMS WordPress.

Zobacz profesjonalny video kurs DVD WordPress! Jednym z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia profesjonalnych stron internetowych jest system CMS WordPress. Dawniej system ten służył do prowadzenia blogów. Obecnie można wykorzystać go do projektowania zaawansowanych witryn www o nieograniczonych możliwościach. CMS WordPress jest darmowy i bardzo prosty w obsłudze. By zrozumieć działanie tej aplikacji sugerujemy odbyć przynajmniej jeden z proponowanych kursów. CMS WordPress posiada tysiące motywów, szablonów i rozszerzeń, co pozwala na nieograniczone jego wykorzystanie.

Czytaj więcej... Napisz komentarz (0 Komentarzy)