Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Kurs Adobe Camera Raw - dla Fotografa i nie tylko

Kurs Camera Raw dla fotografa. Zobacz niesamowite możliwości, które oferuje ten konkretny moduł Photoshop - a. Wykorzystaj w całości możliwości swojego sprzętu poznając zalety formatu .raw oraz naucz się technik i narzędzi dzięki temu właśnie szkoleniu. 

Uzyskaj niezwykłe fotografie dzięki Adobe Camera Raw, dodając niezwykłe efekty do fotografii i wykorzystując dziesiątki różnych technik związanych z fotografią, grafiką jak np. zdjęcia czarno-białe, tonacje kolorystyczne, korekcje zdjęć , korygowanie wad obiektywu itp. Wszytko, co jest Ci potrzebne do szybkiej i sprawnej pracy na wykonanych wcześniej zdjęciach.

Kurs przeznaczony jest dla początkujących fotografów, którzy chcą edytować i zmieniać niektóre elementy w zdjęciach, jak i dla zaawansowanych fotografów mających doświadczenie w obróbce zdjęć w Photoshop-ie. Moduł Adobe Camera Raw jest niezwykle intuicyjny i ma za zadanie wspomagać profesjonalną fotografię w wielu aspektach graficznych, reklamowych itp.

Grafika komputerowa to nietypowa dziedzina artystyczna, która jest w zasięgu prawie że każdego. Generalnie grafika komputerowa to dział informatyki zajmujący się wykorzystaniem urządzeń elektronicznych takich jak zwykły laptop, bądź cyfrowa kamera HD do generowania obrazów także wizualizacji realnych danych - w naszym przypadku zdjęć. Jednym z na ogół stosowanych programów do grafiki komputerowej jest popularny oraz proponowany przez nas program o nazwie Adobe Camera Raw.

Aby zgłębić sekrety tej rewelacyjnej aplikacji polecam Kurs Camera Raw dla fotografa .

Grafika komputerowa opiera się na specjalistycznych wzorach i tzw. strukturach danych sięgając jednoczenie z różnych zakresów wiedzy jak na przykład ogólna fotografia lub nagrywanie krótkich filmów z wykorzystaniem znanych przyrządów cyfrowych. By osiągnąć należyte zdjęcia fotorealistyczne z zastosowaniem odpowiedniego sprzętu fotograficznego, trzeba znać jak w rzeczywistym świecie światło oddziałuje z rzeczami itp. Jednakowo sprawa wygląda z nagrywaniem video za pomocą cyfrowych aparatów. Kursy, które są dostępne na ABC Wiedzy dotykają te właśnie zagadnienia.

Co tak naprawdę otrzymasz?

Decydując się na zakup szkolenia:

 • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
 • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
 • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
 • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
 • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
 • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
 • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
 • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
 • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
 • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
 • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

 

 

Jakie zadania spełnia grafika komputerowa?

Grafika komputerowa jest pojęciem uniwersalnym. Z pewnością jest to dział zastosowań komputerów, który obejmuje tworzenie za pomocą należytego oprogramowania rysunków, grafik, a nawet pracy twórczej artystów fotografików. Rozróżniamy dwa kluczowe metody przygotowywania grafiki komputerowej. Grafika rastrowa i grafika wektorowa.

Osoby, które stosują dobry sprzęt do aranżowania grafiki, obróbki zdjęć, czy edycji filmów nazywamy Grafikami. Jak każdy wie, na ekranie naszego monitora informacja graficzna ilustrowana jest w formie rastra, z których zbudowany jest obraz. Aktualnie moc obliczeniowa pc-tów, sprzętu graficznego i dostęp do fachowego oprogramowania jak np. Adobe Camera Raw pozwala na fachowe podejście do ogólnopojętej grafiki, a także fotografii, którą potem można edytować i obrabiać we własnym zakresie.

Proponujemy wszystkim kupno jednego z oferowanych kursów, które są zamieszczone na naszej witrynie. Polecane szkolenia przygotowane są w niesłychanie profesjonalny sposób, a ich twórcami są osoby, które są znawcami w danym temacie.

Przydatne tutoriale na temat CAMERA RAW.

Pomocne tagi: Kurs Adobe Camera Raw, Kurs Camera Raw, Adobe Camera Raw, Camera Raw

Propozycje kursów:

KURS CAMERA RAW DLA FOTOGRAFA