Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Excel w pracy biurowej i domu - Kurs Excela

Kurs Excela, czyli nauka Excela w łatwej i przystępnej formie. Kilka propozycji zawarte w jednym artykule, by łatwiej dokonać wyboru. Ten rozbudowany arkusz kalkulacyjny, używany na co dzień przez miliony ludzi w pracy i w domu, jest jednym z najlepszych tego typu programów komputerowych jaki kiedykolwiek powstał.

Kurs Excel - wykresy i wizualizacja danych Kurs Excel dla sprzedawców
Kurs Excel 2019 od podstaw
Kurs Excel 2019 od podstaw
Kurs Excel dla księgowych
Kurs Excel 2007 - szybki start
Kurs Excel 2007 zaawansowany
Kurs Excel - tabele przestawne
Kurs Excel 2013 od podstaw
Kurs Excel - zaawansowane techniki
Kurs Excel programowanie w VBA
Kurs Excel 2010 esencja
Kurs Excel - zaawansowane funkcje i formuły

Excel najpopularniejszy program kalkulacyjny, bardzo rozbudowany z wieloma funkcjami. Kurs Excela w kilku wersjach jakie przedstawiam to propozycje, które poruszają wiele zagadnień. Min. zawarty kurs Excel dla początkujących niewątpliwie zawiera wszystkie kluczowe narzędzia edukacyjne, które zastosujesz dla swoich potrzeb w biurze jak i w domu. Poznasz interfejs programu, techniki wprowadzania danych , jak wykonywać obliczenia za pomocą własnych formuł, poznasz także wbudowane funkcje Excela. Nauka Excela nie jest trudna, ale należy odpowiednio podejść do szkolenia. Excel dla początkujących, Excel średniozaawansowany oraz kurs excela zaawansowany to wiele propozycji, które można dobrać do własnych potrzeb i preferencji. We wszystkich tych szkoleniach znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań, które sobie zadajesz. 

Excel w pracy biurowej 

W kursach poruszane są różne tematy. W zależności od Twojego stopnia zaawansowania dowiesz się jak wykonać np: drukowanie arkuszy, przetwarzanie danych, co jest ważne podczas przygotowywania wykresów i wiele innych niezwykle ciekawych funkcjonalności związanych z Excelem. Excel w pracy biurowej wykorzystywany jest nie tylko do prostych zadań, ale także dzięki możliwością tego arkusza możemy wykonać lub zaprogramować niemal wszystko na potrzeby firmy. Księgowość, marketing, obliczenia, analizy - to wszystko zapewnia nam Excel.

Kurs Excela podstawowy

Nauka Excela i zawarte kursy przeznaczone dla początkujących, średniozaawansowanych i ekspertów, którzy już mają wiedzę na temat tego oprogramowania. Poznaj zatem nowe zastosowania i nowe techniki pracy, których możesz jeszcze nie znać. 

Propozycje: KURS EXCEL 2007KURS EXCEL - TABELE PRZESTAWNEKURS EXCEL 2007 ZAAWANSOWANYKURS EXCEL 2013 OD PODSTAWKURS EXCEL - ZAAWAN. TECHNIKIKURS EXCEL PROGRAMOWANIE W VBAKURS EXCEL 2010 ESENCJAKURS EXCEL - ZAAWANSOWANE FUNKCJE I FORMUŁY

Excel średniozaawansowany 

Dla osób, które znają już podstawy oprogramowania, są przygotowane kursy dla zaawansowanych użytkowników. Kursy omawiają dziesiątki złożonych zagadnień Excela, których możesz jeszcze nie znać, a będą Ci bardzo przydatne. Data, czas, analiza warunkowa, omówienie dodatków, omówienie rozbudowanych makr itd. itp. Wszystko jest zawarte w proponowanych kursach.

MS Excel to niewątpliwie jeden z głównych programów, który wchodzi w skład pakietu biurowego MS Office. Dla większości z nas jest on nieodzowną częścią codziennej pracy. Firma, dom wszędzie nam towarzyszy. Ci, którzy jeszcze go nie znają lub mają średnie pojęcie o Excelu powinni zainwestować w kursy, które poszerzają wiedzę na temat funkcji i możliwości Excela.

Pozostaje nam życzyć Wam wytrwałości i determinacji w odbyciu szkoleń!

Co tak naprawdę otrzymasz?

Decydując się na zakup szkolenia:

 • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
 • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
 • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
 • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
 • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
 • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
 • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
 • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
 • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
 • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
 • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

 

Przydatne tutoriale na temat Excel-a.

Pomocne tagi: kurs excela, excel dla początkujących, excel średniozaawansowany, nauka excela, kurs excela podstawowy, excel w pracy biurowej

Propozycje kursów:

KURS EXCEL 2007
KURS EXCEL - TABELE PRZESTAWNE
KURS EXCEL 2007 ZAAWANSOWANY
KURS EXCEL 2013 OD PODSTAW
KURS EXCEL - ZAAWAN. TECHNIKI
KURS EXCEL PROGRAMOWANIE W VBA
KURS EXCEL 2010 ESENCJA
KURS EXCEL - ZAAWANSOWANE FUNKCJE I FORMUŁY

 

Dodatkowa treść  

Zapraszamy na kursy Excela. Powyżej proponujemy kilka wersji dla początkujących i zaawansowanych. Za pomocą tych kursów możesz poznać wszystkie kluczowe narzędzia dosłownie w jeden wieczór. W proponowanych kursach będziemy mówili o takich tematach jak interfejs programu, pokażemy także różne techniki wprowadzanie danych, pokażemy jak wykonywać obliczenia za pomocą własnej formuły oraz wbudowanych funkcji Excela. Będziemy mówili również o drukowaniu arkusza, o różnych metodach przetwarzaniu danych, oraz jak przygotować np. wykres.

Kursy przeznaczone są dla początkujących użytkowników ale myślę że nawet osoba średniozaawansowa może skorzystać z niego - to dotyczy Excel 2013. Są także kursy dla zaawansowanych. Zawarliśmy tu kilka propozycji w zależności od stopnia zaawansowania. W szczególności polecamy ten arkusz kalkulacyjny dla osób wykorzystujących Excel w pracy biurowej.

Może po obejrzeniu danego, proponowanego kursu, czy też pozostałych poznasz zastosowanie jakiś znanych dotychczas narzędzi albo nawet odkryjesz zupełnie nowe techniki pracy.

Do każdego kursu dołączone są wszystkie pliki z których korzystamy podczas szkolenia. Zobaczysz także testy, quizy i różne techniki, których jeszcze nie znasz.