Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!

Pełny Katalog szkoleń

Zobacz wszystkie dostępne szkolenia

Zobacz koniecznie

Zobacz Mega promocje

Zobacz dostęp do Mega promocji

Zobacz koniecznie

Nowe technologie i nowinki techniczne - Innowacje

Nowe technologie i nowinki techniczne - InnowacjePoznaj nowe technologie i nowinki techniczne z różnych dziedzin życia i nauki. Dział zawiera fachowe informacje i tłumaczenia z innych serwisów powiązanych z technologią, techniką, wiedzą i nauką w szerokim znaczeniu. Dziedziny takie jak astronautyka, biotechnologia, fizyka jądrowa, informatyka, inżynieria kwantowa, inżynieria materiałowa - nanomateriały, nanotechnologia, lotnictwo, robotyka, psychologia i telekomunikacja są na porządku dziennym, lubianym tematem, jednak jest bardzo mało fachowych publikacji poruszających wspomniane zagadnienia. Głównym naszym założeniem to rozwijanie tematów związanych z technologiami informatycznymi, które pokrywają się z tematem niniejszego serwisu - ale nie tylko. Postaramy się przekazać najwięcej informacji jak to będzie możliwe z pożytkiem dla odbiorców i nas samych, gdyż zawsze chętnie opiszemy nowinki techniczne i wyniki badań, które są prawdopodobnie obiektem zainteresowań - nie tylko naszym. Poruszane tematy takie jak nowe technologie w biznesie IT, innowacje technologiczne , nowoczesna technologia stosowana na co dzień w życiu, czy też tematy związane z psychologią, badaniami naukowymi z pewnością znajdą swoich zwolenników. 

Tagi: nowe technologie w biznesie, nowe technologie, nowinki techniczne, innowacje technologiczne, nowoczesna technologia, nowoczesne technologie,

Jaki smartfon, aparat fotograficzny i słuchawki kupić

Smartfon, dobra muzyka, słuchawki z basem i aparat! Co ci więcej potrzeba? Zobacz jaki sprzęt multimedialny kupić, by cieszyć się życiem!

Ciekawe strony internetowe

 

Najlepsze i najciekawsze strony popularno-naukowe w Polsce. Zobacz koniecznie! Wiedza, nauka, kosmologia i wiele innych. 

Komputer nowy, czy też używany? Jaki wybrać i czym można się sugerować . Poznaj odpowiedź na pytanie, które zadaje sobie wiele osób.

Język C++ ?

Języków programowania jest całe mnóstwo, dlatego też wiele początkujących osób ma ogromny problem z wyborem właściwego. Trzeba wiedzieć, że jeśli nauczymy się jednego, bardzo bogatego w funkcje i możliwości języka jakim jest język programowania C++ to będzie nam bardzo łatwo później uczyć się każdego innego języka.

Informacja i jej sposoby przekazywania

Świat informacji w dobie obecnej cyfryzacji mediów wymusza na nas odrobinę wiedzy na ten temat w kontekście nie tak odległej historii. Słowo informacja pochodzi z łac. Informatio. Według słownika wyrazów obcych PWN informacja to powiadomienie, zakomunikowanie czegoś, wiadomość, pouczenie lub też urząd, biuro informujące o czymś.

Czym jest grafika rastrowa, piksel i RGB?

Grafika rastrowa jest najbardziej rozpowszechnionym rodzajem grafiki komputerowej. To właśnie ten rodzaj grafiki jest najczęściej stosowany praktycznie we wszelkich projektach, które są wykonywane za pomocą znanych aplikacji graficznych jak np. Adobe Photoshop, Corel Photo-Paint,

Tego jeszcze nie było, można trenować i doskonalić ciało, ale żeby to samo możliwe było z inteligencją? Przełomowe badania przeprowadzone w 2008 roku na Uniwersytecie Michigan udowodniły, że jest to prostsze, niż się wydaje.