Kurs PowerPoint
Kurs PowerPoint

Kurs PowerPoint & rozszerzenia PowerPoint

Kurs PowerPoint zaawansowany, podstawowy i profesjonalne rozszerzenia PowerPoint. Poznaj kurs PowerPoint, w którym nauczysz się przeróżnych technik tworzenia slajdów oraz dowiesz się, jak tworzyć najnowsze prezentacje, które oferuje to niezwykłe oprogramowanie. Omówienie interfejsu programu, tworzenie prezentacji od podstaw, a także prezentacji na podstawie szablonów. Wszystko omówione jest w zawartych szkoleniach.    

Co tak naprawdę otrzymasz?

Decydując się na zakup szkolenia:

 • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
 • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
 • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
 • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
 • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
 • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
 • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
 • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
 • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiałe i łatwo przyswajalne.
 • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
 • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

 Czym jest PowerPoint? Jakie zadania i funkcję spełnia? 

Microsoft PowerPoint – to rewelacyjny program do tworzenia prezentacji multimedialnych, który wchodzi w skład pakietu biurowego Microsoft Office. PowerPoint jest dostępny dla systemów Microsoft Windows jak i Mac OS. Oprogramowanie jest dostępne w polskiej wersji językowej. W programie PowerPoint tekst, grafika, filmy lub też inne obiekty są łączone w tzw. slajdy. Slajdy takie mogą być drukowane lub prezentowane na monitorze lub też projektorze multimedialnym. Same przejścia pomiędzy slajdami, jak również pojawianie się obiektów, można animować na wiele sposobów. PowerPoint pozwala na korzystanie z obiektów z całego pakietu Microsoft Office, makr i skryptów pisanych w języku Visual Basic. Program ma jednak spore problemy z obsługą animacji wektorowych i niektórych formatów graficznych, takich jak animowane GIF-y i PNG z przezroczystością. Ale to w niczym nie ujmuje, by stworzyć profesjonalną prezentację na potrzeby firmowe.

Kurs PowerPoint?

Kurs PowerPoint mówi nam nie tylko o interfejsie programu, ale także jak zrobić prezentację od podstaw wykorzystując dostępne szablony. Poruszane są także tematy nim. chronometraż PowerPoint jak i sam schemat organizacyjny PowerPoint-a, co nam się bardzo przyda w codziennej pracy, przy tworzeniu profesjonalnej prezentacji. Następnym omawianym elementem to tworzenie slajdów z zawartością tekstową, slajdów z obrazkami, animacje a nawet tzw. eksport plików w różnych formatach. Rozszerzenia PowerPoint, kurs PowerPoint, szkolenia PowerPoint

Wszystko to poznasz dzięki profesjonalnie przygotowanym produktom szkoleniowym. Jeśli jesteś początkującym lub też zaawansowanym użytkownikiem, kupując jeden z proponowanych kursów dowiesz się bardzo wiele, a wiedza ta może być wykorzystana w niedalekiej przyszłości. Głównie w firmie, w której pracujesz. 

Przydatne tutoriale na temat PowerPoint-a.

Pomocne tagi: kurs powerpoint, szkolenia powerpoint, rozszerzenia powerpoint, kurs powerpoint zaawansowany,  chronometraż powerpoint, schemat organizacyjny powerpoint,

Propozycje kursów:

Kursy i szklenia dla zespołów

Kursy i szklenia dla zespołów

Kursy i szklenia dla firm

Kursy i szklenia dla firm

Kursy i szklenia dla korporacji

Kursy i szklenia dla korporacji

 

 

Zobacz dedykowane oprogramowanie
                     Zobacz dedykowane oprogramowanie

Oprogramowanie PowerPoint - Zobacz, porównaj, zdecyduj!

Artykuły & Kursy pokrewne

Kursy internetowe z certyfikatem

Rozwijaj się online dzięki kursom z certyfikatem! Zdobądź nowe umiejętności i podnieś swoje kwalifikacje z wygodą swojego domu. Nasza oferta kursów obejmuje różnorodne dziedziny, od programowania po marketing. Po ukończeniu otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę. To nie tylko inwestycja w siebie, ale także sposób na wyróżnienie się na rynku pracy. Dołącz do nas i rozwijaj się w swoim tempie, zdobywając konkretne umiejętności, które otworzą przed Tobą nowe możliwości zawodowe!

Jeśli możesz wspomóż Nas Klikając w reklamę - Bardzo Dziękujemy

Fotografia osobliwa :)