Vinaora Nivo Slider 3.x
  ROZWÓJ OSOBISTY - NOWOŚĆ
  Wiele możliwości rozwijania umiejętności
  Kurs Word

  Kurs Worda - program do pisania Word

  Program do pisania Word! Poznaj kurs Worda i odkryj jego tajemnice! Edytor Word to program niezbędny do tworzenia oraz edytowania dokumentów. Program znany, lubiany i nieoceniony, który jest nieodzowną częścią życia prawie każdego. Oprogramowanie dostępne w kilku wersjach wykorzystywane jest w domu jak i pracy biurowej. Oprogramowanie to jest nieodzownym elementem poza systemem operacyjnym. 

   • Kurs Word 2013 od podstaw

   • Zdobądź umiejętności niezbędne do tworzenia i edytowania dowolnych dokumentów w programie Word Poziom: Podstawowy

    • Kurs Word 2013 od podstaw
   • Zobacz Kurs

  Program do pisania Word jest prawdopodobnie jednym z najlepszych i raczej niezbędny przy tworzeniu różnego rodzaju dokumentów. Edytor Word pozwala tworzyć nowe dokumenty, edytować je, zmieniać zawartość oraz dowolnie formatować. Ja osobiście określam go jako "program pokoleniowy". Już od najmłodszych lat miałem do czynienia z tym oprogramowaniem, a teraz już idzie następne pokolenie, które go wykorzystuje.

  Pamiętam, że na samym początku był problem z polską czcionką. To tak na marginesie. Warto wspomnieć, że pierwotnie był on stworzony przez Richarda Brodie'ego dla komputerów PC i to z systemem DOS w roku 1983. Następne wersje powstawały w 1984 r. dla Macintosha, SCO UNIX i Windows (1989).

  Dopiero po jakimś czasie, stał się częścią pakietu biurowego Microsoft Office. Od wersji 2.0 dla Windows dostępny jest w wersji polskiej. Word zawdzięcza bardzo wiele Bravo, czyli pierwszemu z edytorów tekstu, który wykorzystywał tzw. GUI. Został on stworzony przez firmę Xerox PARC. Twórca Bravo, Charles Simonyi opuścił Xerox PARC w 1981 roku i przeniósł się do Microsoftu. To tyle historii na dzisiaj. Edytor Word to niewątpliwie jedno z najpotężniejszych narzędzi do tworzenia dokumentów. Ja go używam na co dzień. Innego oprogramowania sobie nie wyobrażam.

  Pogram do pisania Word nie jest skomplikowany, jednak osoby mające pierwszy raz styczność z nim muszą koniecznie poznać jego możliwości i funkcjonalność. Jedną z nich jest np. sprawdzanie pisowni Word. Proponowany kurs Worda zawiera wiele niezbędnych informacji min. omówienie interfejsu, omawiają zaawansowane techniki zaznaczania i edycji tekstu. Proponowane szkolenie odpowie Ci także na pytania, jak wstawiać tabele, obrazy, czy też elementy multimedialne, ważnym elementem jest także sprawdzanie pisowni Word, by uniknąć błędów. Najważniejsze jednak jest to, jak wykorzystać edytor Microsoft Word do codziennej pracy przy tworzeniu i edycji dokumentów. 

  Co tak naprawdę otrzymasz?

  Decydując się na zakup szkolenia:

  • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
  • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
  • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
  • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
  • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
  • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
  • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
  • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
  • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
  • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
  • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

   

   

  Kurs Word - Przydatne tutoriale na temat Word-a.

  Pomocne tagi: program do pisania word, sprawdzanie pisowni word, kurs word, kurs worda, edytor word,

   

   

  Kursy biznesowe dla firm i dużych zespołów

  Pakiet Mini

  Pakiet Mini ⭐ Bez limitu użytkowników ⭐ Wybór spośród 400 szkoleń z całej oferty ⭐ 10 licencji na szkolenia

  Poznaj Pakiet Mini

  Pakiet Plus

  Pakiet Plus ⭐ Bez limitu użytkowników ⭐ Wybór spośród 400 szkoleń z całej oferty ⭐ 150 licencji na szkolenia

  Poznaj Pakiet Plus

  Pakiet Pro

  Pakiet Pro ⭐ Bez limitu użytkowników ⭐ Wybór spośród 400 szkoleń z całej oferty ⭐ 300 licencji na szkolenia ⭐ 30 licencji na egzaminy ⭐ Badanie kompetencji ⭐ Wsparcie Managera Rozwiązań Biznesowych

  Poznaj Pakiet PRO

  Pakiet Biznesowy

  Pakiet Biznesowy ⭐ Bez limitu użytkowników ⭐ Wybór spośród 400 szkoleń z całej oferty ⭐ 450 licencji na szkolenia ⭐ 50 licencji na egzaminy ⭐ Badanie kompetencji ⭐ Wsparcie Managera Rozwiązań Biznesowych

  Poznaj Pakiet Biznes

  Katalog szkoleń Katalog szkoleń i kursów - pełny! Został uruchomiony osobny dział z nowościami, w którym zostały zawarte nowe szkolenia. Szkolenia te zostały podzielone na grupy tematyczne, gdzie łatwiej będzie Wam wybrać konkretny kurs. Propozycje nowych kursów będą także sukcesywnie załadowane do już istniejących propozycji w ramach grup tematycznych - Menu u góry. Oprócz kursów związanych z IT będą inne z różnych dziedzin życia. Przejdź do nowości za pomocą informacji graficznej  powyżej    

  Rozwój osobisty!  Tu znajdziesz wiele możliwości rozwijania swoich umiejętności np. jak skutecznie planować i realizować cele, jak radzić sobie ze stresem i kontrolować emocje, jak prowadzić budżet domowy i oszczędzać pieniądze i wiele innych przydatnych szkoleń, które rozjaśnią Ci tkwiące w Tobie możliwości! 

  NSInfo Design © 2022. Kopiowanie, powielanie treści zabronione.