Vinaora Nivo Slider 3.x
  ROZWÓJ OSOBISTY - NOWOŚĆ
  Wiele możliwości rozwijania umiejętności
  kurs pinnacle studio

  Kurs Pinnacle - Stwórz, edytuj video za pomocą Pinnacle

  Omawiamy i szkolimy:  Kurs Pinnaclekurs Pinnacle 16kurs Pinnacle 27kurs Pinnacle 20 oraz kurs pinnacle studio!  Zobacz kurs Pinnacle! Program Pinnacle Studio jest programem komputerowym, którego używa się do domowej obróbki video  filmów .

  Program Pinnacle ma niezwykle wiele funkcji min. dodawanie napisów, przejść, efektów dźwiękowych, komentarzy i efektów specjalnych. Pinnacle obsługuje większość znanych formatów, wraz z HD. Ma także funkcję przechwytywania filmów wideo.  To tylko nieliczne możliwości tego znakomitego oprogramowania. To tyle jeśli chodzi o sam program Pinnacle i to w wielkim skrócie.

   
   • Jak montować filmy w Pinnacle 20

   • Profesjonalna edycja wideo w Pinnacle 20. Zmontuj swój pierwszy profesjonalny film już dziś! Poziom: Podstawowy

   • Zobacz Kurs
   • Kurs Pinnacle - praktyczne projekty

   • Jak wykorzystać proste narzędzia do stworzenia niesamowitych i zaskakujących efektów specjalnych! Poziom: Średniozaawansowany

   • Zobacz kurs
   • Kurs Pinnacle - zaawansowany

   • Wykorzystaj pełnię możliwości programu Pinnacle Studio 16 i nadaj swoim filmom profesjonalny wygląd. Poziom: Średniozaawansowany

   • Zobacz kurs
   • Kurs HitFilm Express - jak edytować i montować filmy

   • Najlepsze techniki montażu filmów z wykorzystaniem ciekawych efektów. HitFilm Express! Poziom: Podstawowy

   • Zobacz kurs

  Grafika komputerowa jest nietypową dyscypliną artystyczną, która jest w zasięgu prawie każdego. Generalnie grafika komputerowa to dział informatyki, jaki zajmuje się wykorzystaniem urządzeń elektronicznych takich jak np. zwykły laptop, czy cyfrowy aparat fotograficzny (z możliwością nagrywania filmów), do generowania obrazów, także wizualizacji realnych danych - w naszym przypadku plików video. Ma to też swoje główne odzwierciedlenie w edycji, czy montowaniu filmów video. Jednym lepszych i często używanych programów do montażu i edycji plików video jest program o nazwie Pinnacle Studio. Są różne wersje oprogramowania: Pinnacle Studio 16, Pinnacle Studio 17, Pinnacle Studio 20. Najnowszą wersją jest Pinnacle Studio 21 i ma ono polskie menu, jak i pozostałe wersje.

  Żeby zgłębić sekrety tego programu, zachęcam do odbycia kursu. Tu możemy zaproponować całą gamę możliwości począwszy od: JAK MONTOWAĆ FILMY W PINNACLE 20, KURS PINNACLE 16 - SZYBKI START, KURS PINNACLE 17 - MONTAŻ FILMÓW OD A DO Z, KURS PINNACLE - ZAAWANSOWANY, KURS PINNACLE - PRAKTYCZNE PROJEKTY.

  Co tak naprawdę otrzymasz?

  Decydując się na zakup szkolenia:

  • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
  • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
  • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
  • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
  • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
  • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
  • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
  • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
  • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiale i łatwo przyswajalne.
  • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
  • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

   

  Grafika komputerowa jak obróbka zdjęć, czy edycja plików video opiera się na specjalnych schematach oraz tzw. układach danych cyfrowych czerpiąc jednoczenie z różnych sfer wiedzy jak na przykład fotografia cyfrowa czy nagrywanie filmów z zużyciem znanych sprzętów cyfrowych. Przykładowo aby uzyskać poprawne obrazy fotorealistyczne z użyciem aparatu fotograficznego, trzeba znać jak w prawdziwym świecie, światło współdziała z obiektami itp. Podobnie sprawa wygląda z nagrywaniem filmów za pomocą cyfrowych aparatów. Takie filmy można potem edytować i obrabiać.

  Szkolenia, które są dostępne w tym serwisie dotykają te właśnie problemy. Co to jest grafika komputerowa - ogólnie? Grafika komputerowa Jest pojęciem całościowym. Z pewnością jest to dział zastosowań komputerów, który obejmuje tworzenie przy pomocy odpowiedniego programu rysunków, filmów, a nawet pracy twórczej artystów grafików i filmowców. Rozróżniamy dwa bazowe sposoby przygotowywania grafiki komputerowej - tej standardowej. Grafika rastrowa i grafika wektorowa.

  Osoby, które używają odpowiedniego rodzaju sprzęt do aranżowania grafiki, obróbki zdjęć, czy też edycji i montażu filmów nazywamy Grafikami. Jak każdy wie, na ekranie monitora informacja graficzna przedstawiana jest w postaci rastra, z których skonstruowany jest obserwowany obraz. Współcześnie moc obliczeniowa pc-tów, urządzeń graficznych i dostęp do fachowego oprogramowania, urządzenia pozwala na fachowe zgłębienie tematu ogólnopojętej grafiki także tej filmowej.
  Proponujemy Państwu kupno jednego z oferowanych kursów, które są zamieszczone na naszym portalu. Polecane kursy zrobione są w niezwykle profesjonalny sposób, a ich autorami są ludzie, które są profesjonalistami w danym temacie.

   

  Przydatne tutoriale na temat PINNACLE.

  Pomocne frazy: kurs pinnacle, kurs pinnacle 16kurs pinnacle 27, kurs pinnacle 20, kurs pinnacle studio,

   

   

  Kursy biznesowe dla firm i dużych zespołów

  Pakiet Mini

  Pakiet Mini ⭐ Bez limitu użytkowników ⭐ Wybór spośród 400 szkoleń z całej oferty ⭐ 10 licencji na szkolenia

  Poznaj Pakiet Mini

  Pakiet Plus

  Pakiet Plus ⭐ Bez limitu użytkowników ⭐ Wybór spośród 400 szkoleń z całej oferty ⭐ 150 licencji na szkolenia

  Poznaj Pakiet Plus

  Pakiet Pro

  Pakiet Pro ⭐ Bez limitu użytkowników ⭐ Wybór spośród 400 szkoleń z całej oferty ⭐ 300 licencji na szkolenia ⭐ 30 licencji na egzaminy ⭐ Badanie kompetencji ⭐ Wsparcie Managera Rozwiązań Biznesowych

  Poznaj Pakiet PRO

  Pakiet Biznesowy

  Pakiet Biznesowy ⭐ Bez limitu użytkowników ⭐ Wybór spośród 400 szkoleń z całej oferty ⭐ 450 licencji na szkolenia ⭐ 50 licencji na egzaminy ⭐ Badanie kompetencji ⭐ Wsparcie Managera Rozwiązań Biznesowych

  Poznaj Pakiet Biznes

  Katalog szkoleń Katalog szkoleń i kursów - pełny! Został uruchomiony osobny dział z nowościami, w którym zostały zawarte nowe szkolenia. Szkolenia te zostały podzielone na grupy tematyczne, gdzie łatwiej będzie Wam wybrać konkretny kurs. Propozycje nowych kursów będą także sukcesywnie załadowane do już istniejących propozycji w ramach grup tematycznych - Menu u góry. Oprócz kursów związanych z IT będą inne z różnych dziedzin życia. Przejdź do nowości za pomocą informacji graficznej  powyżej    

  Rozwój osobisty!  Tu znajdziesz wiele możliwości rozwijania swoich umiejętności np. jak skutecznie planować i realizować cele, jak radzić sobie ze stresem i kontrolować emocje, jak prowadzić budżet domowy i oszczędzać pieniądze i wiele innych przydatnych szkoleń, które rozjaśnią Ci tkwiące w Tobie możliwości! 

  NSInfo Design © 2022. Kopiowanie, powielanie treści zabronione.