Wiedza na wagę złota! Krótko o serwisie.

Serwis powstał po to by ułatwić wyszukiwanie określonych kursów i szkoleń online zawartych w sieci Internet. Szkolenia te zostały skatalogowane, opisane i ocenione przez nas w tzw. działach tematycznych. Sam przedział tematyczny zawiera ogólne propozycje, w których znajdują się różne propozycje kursów i szkoleń.

Obecnie serwis jest ciągle rozwijany i zawiera setki propozycji godnych uwagi. Opieramy się głównie na znanych i cenionych ofertach, które staramy się podać w przystępnej formie. Serwis ma formę informacyjną i zawiera przekierowania do odpowiednich propozycji lub też koszyków w innych serwisach.
Dopełnieniem oferty szkoleniowej są działy dodatkowe z bardzo oryginalnymi zagadnieniami min.

• Nowe technologie i nowinki techniczne - Innowacje
• Rozwój osobisty szkolenia i kursy DVD
• Dobre programy komputerowe, przydatne aplikacje
• Szkolenia BHP online dla pracowników i pracodawców.

Całość serwisu jest oparta na programach partnerskich, które zostały zweryfikowane pod wieloma względami. Wszystkie kursy zostały dobrane tematycznie i wnoszą potężną wiedzę z różnych dziedzin życia od programowania, tworzenia stron po grafikę i obsługę najpopularniejszych programów biurowych typu Office.

U góry w menu, znajdziesz kursy i szkolenia podzielone tematycznie – tzw. Kategorie.
W każdej kategorii zawarte są określone propozycje kursów i szkoleń, które zawierają krótki opis, film i odnośnik do formularza zamówień danego szkolenia czy też kursu.
Każde szkolenie zawiera link do spisu treści.
Pod każdą propozycją znajdują się Wasze komentarze, jeśli ich jeszcze nie ma zostaw swoją opinie na temat szkolenia, czy kursu.

Zachęcamy po zapisywania się do gazetki internetowej, która jest podzielona na kategorie tematyczne. W trakcie tworzenia

Pamiętaj! Wiedza na wagę złota jest!

Artykuły & Kursy pokrewne

Kursy internetowe z certyfikatem

Rozwijaj się online dzięki kursom z certyfikatem! Zdobądź nowe umiejętności i podnieś swoje kwalifikacje z wygodą swojego domu. Nasza oferta kursów obejmuje różnorodne dziedziny, od programowania po marketing. Po ukończeniu otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę. To nie tylko inwestycja w siebie, ale także sposób na wyróżnienie się na rynku pracy. Dołącz do nas i rozwijaj się w swoim tempie, zdobywając konkretne umiejętności, które otworzą przed Tobą nowe możliwości zawodowe!

Fotografia osobliwa :)