Kurs Adobe Encore
Kurs Adobe Encore

Kurs Adobe Encore, montaż i obróbka Video.

Zobacz profesjonalny kurs Adobe Encore! Czym jest Adobe Encore i jakie ma możliwości? Poznaj odpowiedzi na swoje pytania!

Kurs Avid Studio obecnie niedostępny ale proponujemy coś podobnego. Zobacz pokrewne kursy do montażu Video. Jest potężny wybór w tym temacie!

Co tak naprawdę otrzymasz?

Decydując się na zakup szkolenia:

 • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
 • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
 • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
 • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
 • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
 • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
 • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
 • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
 • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiałe i łatwo przyswajalne.
 • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
 • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

 


Adobe Encore CS5 jest profesjonalnym narzędziem do tzw. authoringu DVD. Aplikacja ta umożliwia tworzenie wielojęzycznych interaktywnych publikacji oraz rozwijanych menu, które budowane są za pomocą zaawansowanego kreatora. Adobe Encore umożliwia tworzenie płyt DVD, Blu-Ray, a także przygotowywanie i eksport plików SWF na www.

Oprogramowanie zawiera m.in. Edytor Slajdów, który pozwala w łatwy sposób organizować slajdy w sekwencje, także te interaktywne. Adobe Encore CS5 ma możliwość dodawania głosu narratora lub podkładu muzycznego, oraz wielu efektów przejść pomiędzy slajdami. Na uwagę zasługuje narzędzie Flowchart, które pozwala na przeglądanie struktury nawigacji. Ogólnie Adobe Encore CS5 ma możliwość automatycznego tworzenia wielostronicowych menu w zależności od rozdziału lub slajdu edytowanego projektu. Zawiera wiele darmowych zestawów kompozycji oraz interaktywnych struktur menu.

Program wspomaga montaż filmów i przesyłanie plików SWF na stronę www, co jest pomocne w wielu przypadkach, głównie dla webmasterów. Oprogramowanie to można zdecydowanie podciągnąć pod grafikę komputerową. I to nie ulega wątpliwości. Grafikę komputerową znowu można określić jako dziedzinę artystyczną, która jest w zasięgu prawie każdego. Ogólnie grafika komputerowa to jeden z działów informatyki, który zajmuje się wykorzystaniem instrumentów elektronicznych takich jak popularny laptop, kamera czy aparat. Program ten, jak wiele produktów ADOBE posiada intuicyjny interfejs i prostą nawigację. Wszystkie aspekty Adobe Encore poznasz w proponowanym kursie. Zapraszamy!

Przydatne tutoriale na temat Adobe Encore.

Pomocne tagi: Adobe Encore, Kurs Adobe Encore, Adobe Encore szkolenie, Adobe Encore kurs

Kursy i szklenia dla zespołów

Kursy i szklenia dla zespołów

Kursy i szklenia dla firm

Kursy i szklenia dla firm

Kursy i szklenia dla korporacji

Kursy i szklenia dla korporacji

 

 

Zobacz dedykowane oprogramowanie
                     Zobacz dedykowane oprogramowanie

Artykuły & Kursy pokrewne

Kursy internetowe z certyfikatem

Rozwijaj się online dzięki kursom z certyfikatem! Zdobądź nowe umiejętności i podnieś swoje kwalifikacje z wygodą swojego domu. Nasza oferta kursów obejmuje różnorodne dziedziny, od programowania po marketing. Po ukończeniu otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę. To nie tylko inwestycja w siebie, ale także sposób na wyróżnienie się na rynku pracy. Dołącz do nas i rozwijaj się w swoim tempie, zdobywając konkretne umiejętności, które otworzą przed Tobą nowe możliwości zawodowe!

Jeśli możesz wspomóż Nas Klikając w reklamę - Bardzo Dziękujemy

Fotografia osobliwa :)