Kurs Adobe Fireworks
Kurs Adobe Fireworks

Kurs Adobe Fireworks - edytor grafiki wektorowej i rastrowej.

Kurs Adobe Fireworks! Edytor grafiki wektorowej i rastrowej dla projektantów stron internetowych i dla grafików. Program Adobe Fireworks jakiś czas temu znany pod nazwą Macromedia Fireworks to edytor grafiki wektorowej i rastrowej, który przeznaczony jest głównie do projektowania witryn internetowych. Główną zaletą programu jest ścisła współpraca z innymi aplikacjami firmy Adobe jak np. Dreamweaver czy Flash.
W ramach wyjaśnienia - Jedyne co mogę zaproponować to kursy zamieszczone poniżej
Co tak naprawdę otrzymasz?

Decydując się na zakup szkolenia:

 • Otrzymasz możliwość pobrania pliku i odtwarzania go wielokrotnie.
 • Dostaniesz nielimitowany dostęp zawsze i wszędzie 24 h na dobę.
 • Uzyskasz aktualizacje i dodatkowe materiały szkoleniowe.
 • Otrzymasz dostępność na urządzenia mobilne - tablety, czy smartfony.
 • Dostaniesz materiały przygotowane przez specjalistów i szkoleniowców.
 • Uzyskasz możliwość certyfikatu ukończenia!
 • Otrzymasz bardzo dużą wiedzę, którą można wykorzystać w pracy jak i dla siebie.
 • Uzyskasz szkolenia niedrogie i dostępne dla początkujących oraz zaawansowanych.
 • Dostaniesz szkolenia przygotowane perfekcyjnie, zrozumiałe i łatwo przyswajalne.
 • Otrzymasz potężną dawkę wiedzy, którą wykorzystasz w praktyce.
 • Uzyskasz tutoriale podzielone na działy tematyczne, do których można wracać. 

 Program Adobe Fireworks -  edytor grafiki wektorowej i rastrowej, który przeznaczony jest głównie do projektowania witryn internetowych.

Główną zaletą programu jest ścisła współpraca z innymi aplikacjami firmy Adobe jak np. Dreamweaver czy Flash. Optymalizacja, edycja, tworzenie grafik wektorowych i obrazów bitmapowych to następna zaleta tego niezwykłego oprogramowania. Fireworks jest częścią pakietu graficznego Creative Suite. Powstało wiele wersji w tym też CS5 na której się skupimy obecnie. Najnowszą wersją jest jednak CS6. Na uwagę zasługuje możliwość obsługi arkuszu stylów CSS i jQuery Mobile oraz możliwość tworzenia kształtów CSS. Jak dla mnie rewelacja i korzystam z tego oprogramowania na co dzień. Przyjazny interfejs, bardzo intuicyjny i łatwy w nawigacji. Moim zdaniem oprogramowanie godne szczególnej uwagi, a sam kurs przygotowany bardzo profesjonalnie.

Grafika komputerowa jest nieprzeciętną dziedziną artystyczną, która jest w zasięgu prawie że każdego. Ogólnie grafika komputerowa to jeden z popularnych działów informatyki, który zajmuje się wykorzystaniem przyrządów elektronicznych takich jak komputer, laptop, czy odpowiednie narzędzie typu kamera do wytwarzania obrazów także wizualizacji realnych danych. Jednym z najczęściej użytkowanych programów do grafiki komputerowej jest Adobe Fireworks.

Żeby zgłębić tajniki tego programu, zachęcam do odbycia szkolenia: Kurs Adobe Fireworks

Grafika komputerowa opiera się na specjalistycznych wzorcach i tzw. systemach danych czerpiąc jednoczenie z odmiennych sfer wiedzy jak na przykład ogólna fotografia bądź nagrywanie krótkich filmów z wykorzystaniem aparatów cyfrowych. By uzyskać poprawne zdjęcia fotorealistyczne z użyciem urządzenia fotograficznego, należy wiedzieć jak w prawdziwym świecie, światło współdziała z rzeczami itp. Do czego nam ta wiedza? By zrobić odpowiednią grafikę np. do strony internetowej wykorzystując program Adobe Fireworks. Szkolenia, które są dostępne na ABC Wiedzy dotykają te zagadnienia.

Jakie zadania spełnia grafika komputerowa?

Grafika cyfrowa jest pojęciem uniwersalnym. Z pewnością jest to dział zastosowań komputerów zawierający kreowanie za pomocą odpowiedniego programu zdjęć, filmów, a nawet pracy twórczej artystów grafików i filmowców. Wyróżniamy dwa fundamentalne metody sporządzania grafiki komputerowej. Grafika rastrowa i grafika wektorowa. Nie ma bardziej lepszego wyboru niż Adobe Fireworks jeśli chodzi o prosty program graficzny z wieloma funkcjami.

Osoby, które stosują właściwe oprogramowanie do edycji i sporządzania grafik nazywamy Grafikami. Jak każdy wie, na ekranie monitora informacja graficzna wizualizowana jest w formie rastra, z których wykonany jest widziany obraz. W dzisiejszych czasach moc obliczeniowa pecetów, sprzętu graficznego i dostęp do dobrego oprogramowania pozwala na fachowe podejście do ogólnopojętej grafiki i tworzenie niezwykłych grafik. Do Fireworks nie jest nam jednak potrzebna wielka moc obliczeniowa. Wystarczy zwykły PC ze zintegrowaną kartą HD.

Oferujemy Państwu zakup jednego z oferowanych szkoleń, które są opublikowane na naszej witrynie.
Polecane kursy i szkolenia zrobione są w bardzo profesjonalny sposób, a ich twórcami są postacie, które są zawodowcami w danym temacie.

Pomocne tagi: kurs adobe fireworks, adobe fireworks cs5, adobe fireworks cs6,  adobe fireworks

Artykuły & Kursy pokrewne

Kursy internetowe z certyfikatem

Rozwijaj się online dzięki kursom z certyfikatem! Zdobądź nowe umiejętności i podnieś swoje kwalifikacje z wygodą swojego domu. Nasza oferta kursów obejmuje różnorodne dziedziny, od programowania po marketing. Po ukończeniu otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę. To nie tylko inwestycja w siebie, ale także sposób na wyróżnienie się na rynku pracy. Dołącz do nas i rozwijaj się w swoim tempie, zdobywając konkretne umiejętności, które otworzą przed Tobą nowe możliwości zawodowe!

Jeśli możesz wspomóż Nas Klikając w reklamę - Bardzo Dziękujemy

Fotografia osobliwa :)