System zarządzania treścią cms

  jak stworzyć własną stronę internetowąJak stworzyć stronę internetową? Proponujemy profesjonalne Video Kursy dla początkujących jak i zaawansowanych. Dział ten odpowie Ci na pytania: jak stworzyć własną stronę internetową, co to jest CMS – czyli system zarządzania treścią CMS (ang. Content Management System), od czego zacząć tworzenie stron internetowych i jaki CMS wybrać. Wszystko to w tym dziale. Generalnie własna strona internetowa jest w zasięgu każdego, kto poświęci odrobinę czasu by rozeznać ten właśnie temat. Należy się jednak zastanowić nad tym, jaki cel chcesz osiągnąć. Czy chcesz zbudować sklep internetowy, prostą stronę firmową z możliwością jej zarządzania, czy też spory serwis społecznościowy, ogłoszeniowy, blog, czy też forum, co nie jest takim głupim pomysłem. Istnieje wiele możliwości wyboru takiego CMS-a. Przedstawiamy video kursy i szkolenia w odniesieniu do najpopularniejszych systemów zarządzania treścią CMS.  

  Obecnie istnieje wiele firm hostingowych, które posiadają w panelu administracyjnym automatyczną możliwość zainstalowania dowolnie wybranego CMS-a. Aby jednak poradzić sobie z taką instalacją jak i konfiguracjami, to dla początkujących - należy wybrać taki kurs, który jasno i wyraźnie poprowadzi każdego przez proces instalacji.  

  Poniżej przedstawiamy kursy: Kurs WordPress - jak zrobić responsywny szablon, Jak stworzyć profesjonalną stronę z WordPress-em, Jak stworzyć profesjonalny sklep na bazie WooCommerce, Kurs WordPress i wtyczki, Kurs WooCommerce i motywy, Kurs Moodle -czyli profesjonalna platforma e-learningowa, Kurs WordPress i motywy, Kurs tworzenie stron z WordPress, Kurs Prestashop - jak stworzyć i zarządzać sklepem, Kurs Joomla 2.5, Kurs Joomla 2.5 - szablony, Kurs Joomla - twój własny biznes, Kurs Joomla dla zaawansowanych, Kurs Joomla jak postawić sklep internetowy, Kurs Joomla 1.5, Kurs Joomla 2.5 sklep internetowy, Kurs Joomla - dodatki, Kurs Joomla – twoja społeczność, Jak zbudować sklep internetowy Prestashop.

  Pomocne tagi: system zarządzania treścią cms, system zarządzania treścią, jak stworzyć własną stronę internetową, jak stworzyć stronę internetową,

  kurs video joomla

  Profesjonalny kurs JOOMLA! (Różne wersje). Instalacja, konfiguracja i zarządzanie stroną www opartej na Joomla. Joomla to najprostszy sposób na stworzenie nowoczesnej i funkcjonalnej strony internetowej. System ten posiada budowę modułową, przez co możemy ustawiać poszczególne moduły na dowolne pozycje szablonu dostosowując jego ergonomię oraz funkcjonalność do własnych potrzeb.

  kurs moodle

  Platforma e-learningowa Moodle? Czym jest Moodle? Zobacz niezwykły kurs, który rozjaśni Ci niemal wszystkie aspekty. Moodle -  (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment), czyli środowisko nauczania zdalnego realizowane za pomocą sieci teleinformatycznych, które dostępne jest z wykorzystaniem przeglądarki internetowej.

  wordpress kurs online

  Zobacz profesjonalny video kurs DVD WordPress! Jednym z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia profesjonalnych stron internetowych jest system CMS WordPress. Dawniej system ten służył do prowadzenia blogów. Obecnie można wykorzystać go do projektowania zaawansowanych witryn www o nieograniczonych możliwościach. CMS WordPress jest darmowy i bardzo prosty w obsłudze. By zrozumieć działanie tej aplikacji sugerujemy odbyć przynajmniej jeden z proponowanych kursów. CMS WordPress posiada tysiące motywów, szablonów i rozszerzeń, co pozwala na nieograniczone jego wykorzystanie.

  Kursy dvd - nowościDrodzy internauci! Został uruchomiony osobny dział z nowościami, w którym zostały zawarte nowe szkolenia. Szkolenia te zostały podzielone na grupy tematyczne, gdzie łatwiej będzie Wam wybrać konkretny kurs. Propozycje nowych kursów będą także sukcesywnie załadowane do już istniejących propozycji w ramach grup tematycznych - Menu u góry. Oprócz kursów związanych z IT będą inne z różnych dziedzin życia. Przejdź do nowości za pomocą informacji graficznej  powyżej    

  NSInfo Design © 2021. Kopiowanie, powielanie treści zabronione.