System zarządzania treścią cms

jak stworzyć własną stronę internetowąJak stworzyć stronę internetową? Proponujemy profesjonalne Video Kursy dla początkujących jak i zaawansowanych. Dział ten odpowie Ci na pytania: jak stworzyć własną stronę internetową, co to jest CMS – czyli system zarządzania treścią CMS (ang. Content Management System), od czego zacząć tworzenie stron internetowych i jaki CMS wybrać. Wszystko to w tym dziale. Generalnie własna strona internetowa jest w zasięgu każdego, kto poświęci odrobinę czasu by rozeznać ten właśnie temat. Należy się jednak zastanowić nad tym, jaki cel chcesz osiągnąć. Czy chcesz zbudować sklep internetowy, prostą stronę firmową z możliwością jej zarządzania, czy też spory serwis społecznościowy, ogłoszeniowy, blog, czy też forum, co nie jest takim głupim pomysłem. Istnieje wiele możliwości wyboru takiego CMS-a. Przedstawiamy video kursy i szkolenia w odniesieniu do najpopularniejszych systemów zarządzania treścią CMS.  

Obecnie istnieje wiele firm hostingowych, które posiadają w panelu administracyjnym automatyczną możliwość zainstalowania dowolnie wybranego CMS-a. Aby jednak poradzić sobie z taką instalacją jak i konfiguracjami, to dla początkujących - należy wybrać taki kurs, który jasno i wyraźnie poprowadzi każdego przez proces instalacji.  

Poniżej przedstawiamy kursy: Kurs WordPress - jak zrobić responsywny szablon, Jak stworzyć profesjonalną stronę z WordPress-em, Jak stworzyć profesjonalny sklep na bazie WooCommerce, Kurs WordPress i wtyczki, Kurs WooCommerce i motywy, Kurs Moodle -czyli profesjonalna platforma e-learningowa, Kurs WordPress i motywy, Kurs tworzenie stron z WordPress, Kurs Prestashop - jak stworzyć i zarządzać sklepem, Kurs Joomla 2.5, Kurs Joomla 2.5 - szablony, Kurs Joomla - twój własny biznes, Kurs Joomla dla zaawansowanych, Kurs Joomla jak postawić sklep internetowy, Kurs Joomla 1.5, Kurs Joomla 2.5 sklep internetowy, Kurs Joomla - dodatki, Kurs Joomla – twoja społeczność, Jak zbudować sklep internetowy Prestashop.

Artykuł zawiera tematy: system zarządzania treścią cms, system zarządzania treścią, jak stworzyć własną stronę internetową, jak stworzyć stronę internetową,

kurs video joomla

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Profesjonalny kurs JOOMLA! (Różne wersje). Instalacja, konfiguracja i zarządzanie stroną www opartej na Joomla. Joomla to najprostszy sposób na stworzenie nowoczesnej i funkcjonalnej strony internetowej. System ten posiada budowę modułową, przez co możemy ustawiać poszczególne moduły na dowolne pozycje szablonu dostosowując jego ergonomię oraz funkcjonalność do własnych potrzeb.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
kurs moodle

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Platforma e-learningowa Moodle? Czym jest Moodle? Zobacz niezwykły kurs, który rozjaśni Ci niemal wszystkie aspekty. Moodle -  (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment), czyli środowisko nauczania zdalnego realizowane za pomocą sieci teleinformatycznych, które dostępne jest z wykorzystaniem przeglądarki internetowej.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
wordpress kurs online

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zobacz profesjonalny video kurs DVD WordPress! Jednym z najpopularniejszych narzędzi do tworzenia profesjonalnych stron internetowych jest system CMS WordPress. Dawniej system ten służył do prowadzenia blogów. Obecnie można wykorzystać go do projektowania zaawansowanych witryn www o nieograniczonych możliwościach. CMS WordPress jest darmowy i bardzo prosty w obsłudze. By zrozumieć działanie tej aplikacji sugerujemy odbyć przynajmniej jeden z proponowanych kursów. CMS WordPress posiada tysiące motywów, szablonów i rozszerzeń, co pozwala na nieograniczone jego wykorzystanie.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Kursy dvd - nowościDrodzy internauci! Został uruchomiony osobny dział z nowościami, w którym zostały zawarte nowe szkolenia. Szkolenia te zostały podzielone na grupy tematyczne, gdzie łatwiej będzie Wam wybrać konkretny kurs. Propozycje nowych kursów będą także sukcesywnie załadowane do już istniejących propozycji w ramach grup tematycznych - Menu u góry. Oprócz kursów związanych z IT będą inne z różnych dziedzin życia. Przejdź do nowości za pomocą informacji graficznej  powyżej    

NSInfo Design © 2021. Kopiowanie, powielanie treści zabronione.