Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
NASZE NOWOŚCI SZKOLENIOWE
Zobacz pełny wykaz szkoleń i kursów!
NASZE NOWOŚCI - ROZWÓJ OSOBISTY
Zobacz kursy i szkolenia z rozwoju osobistego - AudioBooki specjalnie dla Ciebie!
Ciekawe strony internetowe

Ciekawe strony internetowe i znakomite polskie portale internetowe, które rekomendujemy i naszym zdaniem są warte polecenia. Dlaczego zdecydowaliśmy się na promowanie serwisów, które nie są związane z naszym?

Po pierwsze - Jest dużo wartościowych stron, które uzupełniają wiedzę, poza tą która jest zawarta w naszym serwisie w postaci kursów i szkoleń. Po drugie - Zamieszczamy te propozycje, które rozwijają światopogląd, co jest wskazane nie tylko dla nas samych, ale także dla osób mających otwarty umysł. To nas ludzi rozwija :). Po trzecie - Mamy także cel edukacyjny, który porusza wiele tematów z różnych dziedzin życia, co też poszerza nasze horyzonty myślowe. Czyli naszym zadaniem jest, by każdy mógł uzupełnić lub zdobyć nową wiedzę, rozwijać swój światopogląd oraz poszerzyć swoje horyzonty myślowe.

Co za tym idzie? Jesteśmy ludźmi, którzy myślą, podejmują decyzje i działają. Warto by było pamiętać, o tym że jest wiele rzeczy do zrobienia w tym życiu i pozostawienie naszej planety dla następnych pokoleń w nienaruszonym stanie. Zadanie trudne, ale wykonalne. Cała reszta należy do nas ludzi. Nauka, wiedza, myślenie i pozytywne działanie mające wpływ na nas samych i innych, by żyło się lepiej. Materia programowalna, podróże kosmiczne, pokój i brak wojen, właściwe systemy polityczne - o ile coś takiego istnieje, przede wszystkim miłość i szacunek do drugiego człowieka. No więc właśnie.

Ciekawe portale internetowe i polskie portale internetowe - wracając do tematu i opisując zagadnienia z tym związane. Długo zastanawialiśmy się jakie serwisy przedstawić. Przedstawiamy więc tylko polskie portale internetowe, które zostały podzielone na kategorie. Tutaj nie zamierzamy oceniać tych serwisów w żadnej skali, jedynie zamieszczamy informacje, które serwisy, wedle naszej oceny, są godne polecenia.

Niejednokrotnie poszukiwania stron internetowych, które wnoszą duża wiedzę nie jest łatwe. Każdy ma swoje preferencje, hobby czy zainteresowania. Ja osobiście w celach popularno-naukowych, bo takie mam zainteresowania, postanowiłem opisać kilka z nich, polecając je jednocześnie ze względów na sporą dawkę wiedzy jaką wnoszą w życie codzienne nie tylko moje, ale także wielu użytkowników sieci Internet. Rozwijając dalej temat zamieszczam także inne propozycje związane z innymi tematami. A oto moje propozycje:

Ciekawe portale internetowe - (Wiedza, nauka, kosmologia, fizyka)

1. Tytuł: AstroFaza, Temat: Astronomia i technologie, Link do kanału, Link do strony

2. Tytuł: AstroChillout, Temat: Astronomia, kosmos, Link do kanału

 3. Tytuł: Uwaga! Naukowy Bełkot, Temat: Nauka i życie, Link do kanału

 

Polskie portale internetowe - (Fotografia, grafika, video)

 1. Tytuł: Skrawki Puszczy, Temat: Profesjonalna fotografia krajobrazowa, Link do kanału, Link do Blogu

 

Ciekawe strony internetowe - (Programowanie, życie, finanse) 

 1. Tytuł: IPF Internetowy Pasaż Finansowy, Temat: Finanse, konta bankowe, pożyczki, chwilówki, abonamenty gsm, Link do strony - Oferty BankoweIPF Internetowy Pasaż Finansowy

 

Przedstawione serwisy są naszymi propozycjami!